Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Az Automata Bejáratok Specialistája Kft. az alábbi munkakörbe keres munkatársat:

Értékesítő-termék manager, back office

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Középfokú műszaki végzettség
  • Magyarországi építőipari cégek ismerete, ezen a területen végzett legalább 3 éves értékesítési/műszaki szaktanácsadó tapasztalat
  • Tárgyalásszintű angol nyelvtudás
  • Ügyfélközpontú gondolkodás, jó kommunikációs képesség
  • Ügyfelekkel történő kapcsolatfelvételre való nyitottság
  • Érvényes jogosítvány
  • Középfokú számítógép ismeret,ügyviteli programokban való jártasság

Feladatkörök:

  • A cég ügyfeleivel történő kapcsolattartás
  • Beérkező ajánlatok elkészítése,műszaki megvalósításának technikai támogatása
  • Megvalósulási dokumentációk készítés
  • Műszaki szaktanácsadás
  • Részvétel oktatásokon

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem
  • mobil telefon, laptop
  • kiváló munkakörülmények
  • csapatmunka
  • folyamatos szakmai fejlődési lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs
  • Mérnök, Műszaki értékesítő
  • Marketing, Média, PR
  • Márka- és Termékmenedzser
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest, XXI. kerület, II. Rákóczi Ferenc út 335/a

Ha a kritériumoknak megfelel, kérjük küldje el fényképes önéletrajzát a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával.

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
db szavazat
Állás, munka még: Automata Bejáratok Spec. Kft.>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Értékesítő-termék manager - back office
  • Rövid pozíció név: Értékesítő
  • Hirdető cég: Automata Bejáratok Spec. Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Város: XXI. kerület
  • Feladatok: A cég ügyfeleivel történő kapcsolattartás Beérkező ajánlatok elkészítése,műszaki megvalósításának technikai támogatása Megvalósulási dokumentációk készítés Műszaki szaktanácsadás Részvétel oktatásokon
  • Elvárások: Középfokú műszaki végzettség Magyarországi építőipari cégek ismerete, ezen a területen végzett legalább 3 éves értékesítési/műszaki szaktanácsadó tapasztalat Tárgyalásszintű angol nyelvtudás Ügyfélközpontú gondolkodás, jó kommunikációs képesség Ügyfelekkel történő kapcsolatfelvételre való nyitottság Érvényes jogosítvány Középfokú számítógép ismeret,ügyviteli programokban való jártasság
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 3-5 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017.03.22