HAVITU BT.

MATRACKUCKÓ Franchise hálózat

A Matrackuckó egy dinamikusan fejlődő, 2007-ben alakult, magyar tulajdonban lévő, családi vállalat, ami mára az ország egyik legnagyobb alváskultúrával foglalkozó, 13 értékesítési ponttal rendelkező franchise hálózatává vált. A saját fejlesztésű és gyártású matracok és kiegészítők gyártása mellett a nemzetközi Naturtex alváskiegészítők és a magyar bútor ipar termékeit is forgalmazza, valamint az „Aludj jól Magyarország!” projekt keretében folyamatosan javítani próbálja, illetve monitorozza a magyar lakosság alvási szokásait és a minőségi alvással kapcsolatos igényeit.

Csatlakozz hozzánk

Értékesítő/Tanácsadó

pozícióba!

Főbb feladatok, munkák:

    • Vásárók professzionális és udvarias kiszolgálása szakmai szempontok mentén
    • Tanácsadás, értékesítés, ügyfélgondozás
    • Az üzlet arculatának gondozása valamint a szaküzlethálózat szabványainak betartása
    • Adminisztráció
    • Árukészlet kezelése, áruátvétel, kiadás
    • Egyéb, a munkakörhöz tartozó feladatok

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Vásárló központú, proaktív személyiség
    • Eredményorientált, értékesítési szemlélet
    • Középfokú végzettség
    • Kereskedelmi tapasztalat
    • Felhasználói szintű IT ismeretek
    • Csapatmunka
    • Magára, környezetére és a munkájára körültekintő és igényes
    • Nyitott az új ismeretek iránt, rugalmas és alapos.
    • Hasonló területen szerzett tapasztalat előnyt jelent

Amit kínálunk:

    • Alapbér + jutalék a teljesítmény függvényében
    • Szakmai fejlődési és előrelépési lehetőség
    • Szakmai képzés belépéskor és folyamatosan
    • Családias, kis létszámú munkahely

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs
  • Kereskedelmi munkatárs
  • Kereskedő, Eladó
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Magyar - Anyanyelvi szint

Munkavégzés helye:

1133 Budapest, Hegedűs Gyula utca 64.

Havi nettó fizetési keret:

250 000 HUF

Egyéb juttatások:

éves bónusz / mozgóbér, szakmai tréningek

A „Jelentkezem” gombra kattintás után kérjük, csatolja fényképes önéletrajzát.