Az ország legnagyobb kiskereskedelmi áruházláncába értékesítői pozícióba keresünk munkatársakat.

Értékesítő

Főbb feladatok, munkák:

  • Teljes körű tájékoztatás a szolgáltatásokról
  • Értékesítse szolgáltatásainkat és adjon célzott ajánlatot
  • Precíz munkavégezés, szerződésekkel és a napi riportokkal járó adminisztráció

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Vevőközpontú, magabiztos hozzáállás
  • Legyen legalább alapszintű számítógépes ismeret
  • Ne okozzon gondot az önálló, illetve csapatmunka
  • Érettségi
  • Kiváló kommunikációs készség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Banki vagy pénzügyi képzettség, egyetemi közgazdász diploma
  • Értékesítésben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Fix alapbér
  • Határozatlan idejű, alkalmazotti jogviszony
  • Folyamatos szakmai iránymutatás
  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Kereskedelmi munkatárs

Munkavégzés helye:

5000 Szolnok

Amennyiben hirdetésünk elnyerte tetszését, küldje el fényképes önéletrajzát a megadott címre, vagy kattintson a "Jelentkezem" gombra

Új adatkezelési rendelkezések!

Fontos számunkra személyes adatai védelme, ezért szeretnénk felhívni a figyelmét, hogy módosult a felhasználókra vonatkozó Adatkezelési Tájékoztató és a Munkáltatói Adatkezelési Tájékoztató , melyekben rögzítettük az újonnan bevezetésre kerülő chat beszélgetés és a hirdetői visszahívás kérés funkció adatkezelési feltételeit. Frissítettük továbbá az adatfeldolgozó partnerek listáját, amely új együttműködések révén a profession.hu szolgáltatásainak és működésének hatékonyságát kívánjuk növelni.