Motor-Classic Zrt.
Munkatársat keresünk

Értékesítő

pozícióba.
Európa meghatározó veteránautó restauráló üzeme vagyunk, emellett autóipari alkatrészgyártást végzünk. A társaság tevékenységének és szervezetének bővítése miatt értékesítőt keresünk.

Főbb feladatok, munkák:

  • Piacelemzést készít, azonosítja a cég piaci lehetőségeit
  • Elkészíti az értékesítési tervet és kialakítja a tervhez kapcsolódó értékesítési stratégiát
  • Visszaméri az értékesítési terv teljesítését, elvégzi a szükséges beavatkozásokat
  • Kialakítja az alkalmazandó értékesítési módszereket
  • Felkutatja a potenciális ügyfeleket
  • Azonosítja és kezeli az üzleti lehetőségeket
  • Összefogja az ajánlatok készítésének folyamatát
  • Kezeli az ajánlatokat
  • Előkészíti az ügyfélszerződéseket, összefogja a szerződéskötés teljes folyamatát
  • Folyamatos kapcsolatot tart fenn az ügyfelekkel, összehangolja és alakítja az ügyfélelvárásokat a vállalat technológiai képességeivel
  • Kialakítja és működteti a vevőminősítés rendszerét
  • Kidolgozza és működteti az értékesítés és a technológia közötti kapcsolódási felületeket
  • Együttműködik a vezérigazgatóval, és a területi vezetőkkel

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • 3-5 év tapasztalat festőüzemi / felületképzési vagy CNC kapacitás értékesítésében
  • Széleskörű kapcsolatrendszer a célpiac területén
  • Magas szintű értékesítési és értékesítéstervezési kompetencia
  • Felsőfokú, szakirányú végzettség előny
  • Autóipari tapasztalat előny
  • Kiváló kommunikációs képesség
  • Önállóság
  • Precizitás, terhelhetőség, elhivatottság
  • Rendszerszemlélet, proaktív beállítottság
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • Német vagy angol nyelv üzleti kommunikációs szintű használata

Amit kínálunk:

  • Dinamikusan növekvő vállalat
  • Kihívások, lehetőség a fejlődésre
  • Egy jó csapatban végzett, hosszútávú munkalehetőség
  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Kereskedelmi munkatárs
  • Értékesítési munkatárs

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol (Felsőfok/tárgyalóképes szint)
  • Német (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

2800 Tatabánya

Magyar nyelvű, fényképes önéletrajzodat küldd el számunkra a JELENTKEZÉS gombra kattintva!