Amire nálunk számíthatsz

  • karriercéljaid szem előtt tartó tanácsadás
  • számos álláslehetőség
  • lehetőség valami új megismerésére

Amit nyújtunk

  • felkészítünk a sikeres pályázatra
  • szakértelmünket a kezedbe helyezzük
  • kellemes légkörben fogadunk

    Értékesítő / Lead Generálási Specialista (B2B) - HR8124230X

      Budapesti partnerünk Európa vezető digitális üzleti információszolgáltató vállalata. Partnereik a minőségi adatok felhasználásával olyan megfontolt döntéseket hozhatnak, amelyek növelik a jövedelmezőséget és segítenek a cégek növekedésében is.

      Lead Generálási Specialista pozícióba olyan új munkatársat várnak, aki rendelkezik B2B értékesítésben szerzett tapasztalattal és a megszerzett tudását már nem egy Call Centerben szeretné tovább kamatoztatni. Partnerünk nyugodt irodai környezetet, Dunára néző panorámás kilátást, folyamatos tréningeket és fejlődési lehetőséget kínál.

      Munkavégzés helye:

      Budapest

      AMIRE GARANTÁLTAN SZÁMÍTHAT:

      • Versenyképes alapbér
      • Motiváló bónuszrendszer
      • Caffeteria
      • Magas szintű képzési rendszer

      FŐBB FELADATAI LESZNEK:

      • Meglévő adatbázisból potenciális ügyfelek megkeresése (hideg hívás)
      • Ügyfelek igényeinek felmérése
      • Időpontegyeztetés telefonon történő vagy személyes tárgyalásra az üzletkötők számára (lead generálás)
      • Bejövő, a szolgáltatások iránt érdeklődő ügyfelek igényeinek felmérése

      AMIT ELVÁRUNK:

      • Legalább középfokú végzettség
      • Telefonos értékesítésben szerzett tapasztalat (Üzleti / B2B vonalon)
      • Határozott kommunikáció

      Jelentkezésed után felvesszük veled a kapcsolatot telefonon, hogy részletesen bemutassuk számodra a pozíciót és beszéljünk az eddig megszerzett tapasztalataidról.

      Jelentkezésre a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával van lehetőség!

      Elérhetőségeink:

      Get Work Trend Kft. 1023 Budapest, Árpád fejedelem útja 31.
      Tel.: 06 1 766 56 26 • www.getwork.hu

      Területi irodáink: Kecskemét • Körösladány • Mátészalka • Miskolc • Nyírbátor • Szerencs • Tatabánya