Az osztrák alapítású ALUKÖNIGSTAHL nemzetközi cégcsoport magyar tagvállalata – építőipari nyílászáró szerkezeti rendszerek forgalmazásában 28 éves hazai múltra tekint vissza – bővíti hazai értékesítési csapatát, ezért az alábbi pozícióba új kollégát keres:

ÉRTÉKESÍTŐ

A főbb feladatok:

  • új termékek bevezetéséhez kapcsolódó termékbemutatás
  • kapcsolatteremtés és –tartás a partnerekkel, értékesítés
  • új ügyfelek felkutatása
  • műszaki tanácsadás
  • kalkuláció- és ajánlatkészítés

Az ideális jelentkező felé támasztott elvárások:

  • felsőfokú végzettség, elsősorban műszaki, ill. gazdasági-műszaki területen
  • kiemelkedően jó kapcsolatteremtési, kommunikációs- és problémamegoldó képesség
  • agilis, önálló és strukturált munkavégzés, fejlett munkaszervezési képesség
  • B kategóriás jogosítvány
  • magyar nyelv anyanyelvi szintű ismerete
  • német vagy angol nyelvtudás
  • alapfokú gazdasági és/vagy kereskedelmi ismeret
  • megbízható matematikai készség, pontosság, precizitás
  • megbízható felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • műszaki, építőipari anyagok, alkatrészek forgalmazáshoz kapcsolódó szakterületen szerzett korábbi ismeret, tapasztalat
  • vonzó, ápolt megjelenés
  • vállalatirányítási rendszer felhasználói szintű ismerete
  • Budapest és vonzáskörzete lakóhely

Egyéb információ:

  • agilis pályakezdők jelentkezését is szívesen fogadjuk

Amit kínálunk:

  • kihívásokkal teli, változatos, egyúttal komoly munkafeladat
  • szakmai továbbképzések, fejlődési lehetőség
  • biztos vállalati háttér egy fiatalos, dinamikus, jó hangulatú csapatban
  • versenyképes jövedelem

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint
  • Német - Középfok/kommunikációképes szint
  • Magyar - Anyanyelvi szint

Munkavégzés helye:

Budapest, 1047 Baross utca 91-97.

Jelentkezési határidő:

2019. 05. 05.

magyar és német nyelvű önéletrajz fényképpel és a diploma másolatával
határidő: 2019.05.15.