Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
A hazai pénzügyi szektor egyik meghatározó szereplője, az Aegon Prémium Üzletág az elmúlt években elfoglalt kiemelkedő pozícióját specializált szolgáltatásaival, exkluzív befektetési, megtakarítási és biztosítási lehetőségeivel, kiváló pénzügyi szakembereivel érte el. A folyamatos sikereknek és a dinamikus fejlődésnek köszönhetően az Üzletág 2018-ban országszerte több nagyvárosban is fiókot nyit, így az alábbi pozíciókba keres szakembereket:

ÉRTÉKESÍTÉSI VEZETŐ

(Debrecen / Miskolc / Eger / Nyíregyháza)

Főbb feladatok:

  • az Aegon Prémium Üzletág vezetői szintű képviselete az adott városban
  • prémium tanácsadói szervezet kiépítése
  • sikeresen működő folyamatok koordinálása, támogatása
  • üzleti és helyi munkaerő-piaci kapcsolatok fejlesztése
  • üzleti terv megvalósítása

Elvárások:

  • felsőfokú gazdasági végzettség
  • banki vagy biztosítási területen szerzett, legalább 5 éves tapasztalat
  • minimum 2 éves vezetői tapasztalat
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • magabiztos, ambiciózus, terhelhető és lojális személyiség
  • kiváló kommunikációs és problémamegoldó készségek
  • önállóság és nyitottság egy új rendszer elsajátítására

Amit kínálunk:

  • közreműködés egy több éve sikeresen működő üzletág országos terjeszkedésében
  • prémium termékek és szolgáltatások
  • prémium ügyfélkörre irányuló tevékenység
  • egyedi, magas színvonalú know-how
  • dinamikus, energikus szervezeti kultúra
  • versenyképes érdekeltségi rendszer
  • hazai és nemzetközi szakmai továbbképzések

Munkavégzés helye: Debrecen, Miskolc, Eger, Nyíregyháza

Amennyiben úgy érzi, hogy a fenti elvárások illenek Önre, és szívesen lenne tagja egy ambiciózus szakemberekből álló, dinamikusan fejlődő, jó hangulatú csapatnak, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát az "Értékesítési Vezető - Debrecen/Miskolc/Eger/Nyíregyháza" tárgy megjelölésével a "jelentkezem" gombra kattintva.

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Értékesítési vezető (vidék)
  • Rövid pozíció név: Értékesítési vezető
  • Hirdető cég: AEGON MAGYARORSZÁG ZRT (PRÉMIUM ÜZLETÁG)
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Heves megye, Jász-Nagykun-Szolnok megye, Komárom-Esztergom megye, Szabolcs-Szatmár-Bereg megye
  • Feladatok: az Aegon Prémium Üzletág vezetői szintű képviselete az adott városban prémium tanácsadói szervezet kiépítése sikeresen működő folyamatok koordinálása, támogatása üzleti és helyi munkaerő-piaci kapcsolatok fejlesztése üzleti terv megvalósítása
  • Elvárások: felsőfokú gazdasági végzettség banki vagy biztosítási területen szerzett, legalább 5 éves tapasztalat minimum 2 éves vezetői tapasztalat MS Office felhasználói szintű ismerete magabiztos, ambiciózus, terhelhető és lojális személyiség kiváló kommunikációs és problémamegoldó készségek önállóság és nyitottság egy új rendszer elsajátítására
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 5-10 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017-12-13