Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Az Aegon Prémium Üzletág a magasabb jövedelmű ügyfelek exkluzív kiszolgálására jött létre, egyedi befektetési lehetőségeket és biztosítási termékeket kínálva. Büszkék vagyunk kiemelkedő eredményeinkre, melyeket a nemzetközi tapasztalatoknak és kiváló pénzügyi szakembereinknek köszönhetünk. Üzletágunk várja ambiciózus pályázók jelentkezését az alábbi pozícióra:

ÉRTÉKESÍTÉSI VEZETŐ (TEAM LEADER)

Főbb feladatok:

  • új tanácsadók mentorálása
  • értékesítési csoport fejlesztése és vezetése
  • értékesítési, állományápolási és létszám-tervek megvalósítása
  • prémium tanácsadó kollégák irányítása és motiválása
  • közvetlen riportálási kötelezettség az Értékesítési Igazgató felé

Elvárások:

  • értékesítési területen szerzett vezetői tapasztalat (min. 2 év)
  • pénzügyi területen szerzett tapasztalat előny, de nem elvárás
  • felsőfokú végzettség
  • gazdasági végzettség előny, de nem elvárás
  • energikus, karizmatikus vezetői alkat
  • nyitottság a tanulásra, fejlődésre
  • jó lelki állóképesség
  • ügyfélorientált, etikus értékrend

Amit kínálunk:

  • stabil, multinacionális vállalati háttér, meghatározó magyarországi jelenléttel
  • dedikált HR támogatás
  • egyedi, versenyképes érdekeltségi rendszer
  • az anyagi juttatásokon felül kiemelt figyelem a nem anyagi jellegű elismeréseken
  • rendszeres szakmai és képesség-fejlesztő továbbképzések
  • nagy szervezeten belüli karrierlehetőség

Munkavégzés helye: Budapest

Amennyiben úgy érzi, hogy a fenti elvárások illenek Önre, és szívesen lenne tagja egy ambiciózus szakemberekből álló, dinamikusan fejlődő, jó hangulatú csapatnak, küldje el fényképes önéletrajzát "Értékesítési Vezető (Team Leader)" tárgy megjelölésével a "jelentkezem" gombra kattintva.

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
1 db szavazat
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Értékesítési vezető (Team leader)
  • Rövid pozíció név: Értékesítési vezető
  • Hirdető cég: AEGON MAGYARORSZÁG ZRT (PRÉMIUM ÜZLETÁG)
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Feladatok: új tanácsadók mentorálása értékesítési csoport fejlesztése és vezetése értékesítési, állományápolási és létszám-tervek megvalósítása prémium tanácsadó kollégák irányítása és motiválása közvetlen riportálási kötelezettség az Értékesítési Igazgató felé
  • Elvárások: értékesítési területen szerzett vezetői tapasztalat (min. 2 év) pénzügyi területen szerzett tapasztalat előny, de nem elvárás felsőfokú végzettség gazdasági végzettség előny, de nem elvárás energikus, karizmatikus vezetői alkat nyitottság a tanulásra, fejlődésre jó lelki állóképesség ügyfélorientált, etikus értékrend
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017-10-10