FULL REAL Bt.
  • Cégünk a FULL REAL BT. a Vodafone Magyarország Zrt. 19 éves szakmai tapasztalattal rendelkező hivatalos partnere, értékesítő munkatársat keres Komáromi üzletébe.

  • Csatlakozz hozzánk

    Értékesítési munkatárs

    pozícióba!

    Főbb feladatok, munkák:

      • A Vodafone Magyarország Zrt. szolgáltatásainak és termékeinek értékesítése
      • ügyfeleink magas színvonalú kiszolgálása
      • ügyfélszolgálati és szervizes ügyintézés
      • értékesítési lehetőségek keresése
      • adminisztratív munkák elvégzése

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • meggyőző kommunikáció
      • eredmény orientált szemléletmód
      • csapatmunka
      • ügyfélcentrikusság
      • problémamegoldó készség
      • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
      • középfokú végzettség

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      • értékesítésben, ügyfélkezelésben szerzett tapasztalat
      • érdeklődés a telekommunikáció iránt
      • angol nyelvtudás

    Amit kínálunk:

      • teljesítmény alapú, versenyképes jövedelem,
      • gyártói ösztönzőkben való részvételi lehetőség
      • fiatalos, barátságos, összetartó csapat
      • jó munkakörülmények
      • folyamatos szakmai tréningek

    Állás, munka területe(i):

    • Értékesítés, Kereskedelem
    • Értékesítési munkatárs
    • Telefonos értékesítő
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    2900 Komárom, Jókai tér 2.

    A jelentkezem gombra kattintás után csatold fényképes önéletrajzodat