Értékesítési menedzser

  • Cég neve

    MVM OVIT Zrt.

  • Munkavégzés helye

    8360. Keszthely, Alsópáhoki út (Hotel OVIT)

  • Egyéb juttatások

    • Egészségpénztár
    • Cafeteria
    • Egészségbiztosítás
    • Nyugdíjpénztár

  • Elvárások

    • Angol középfok és
    • Német középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola

A több mint 17 ezer munkavállalót foglalkoztató MVM csoport a hazai energetikai szolgáltatások minden területén jelen van, hogy Magyarország energiaellátása folyamatos és biztonságos legyen.

Feladatok

  • Folyamatos kapcsolattartás a meglévő partnerekkel.
  • Új partnerek (szállodai közvetítők, utazási irodák, stb.) felkeresése
  • Turisztikai platformokon közzétett Internetes megjelenések kezelése
  • A Hotel működésével összefüggő számlák kezelése az erre használt rendszerekben
  • Működéssel kapcsolatos adatok rögzítése
  • Kimutatások, havi elemzések készítése

Amit kérünk

  • Középfokú végzettség
  • Minimum 3 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Angol és német társalgási szintű, aktív nyelvtudás
  • MS Office programok felhasználói szintű ismerete
  • Jó kapcsolatteremtő és kommunikációs készség
  • Hatékony, gyors munkavégzés
  • Problémamegoldó készség
  • Önálló munkavégzésre és csapatmunkára egyaránt képes
  • Precizitás, figyelem a részletekre

Előnyt jelent

  • Hostware és d-edge szoftverek ismerete

Miért jó nálunk dolgozni?

  • Versenyképes bér
  • 13. havi fizetés
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőségek
  • Cafeteria
  • Önkéntes egészségpénztári hozzájárulás
  • Önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás
  • Egészségbiztosítási csomag
  • Kockázati élet-és balesetbiztosítás
  • Áramdíj kedvezmény a vonatkozó szabályozás szerint
  • Kedvezményes üdülési és sportolási lehetőségek
  • Kiemelkedő teljesítmény jutalmazása

Állás, munka területe(i):

  • Vendéglátás, Hotel, Idegenforgalom
  • Vendéglátás, Idegenforgalom vezető