Alfasonic Kft.

Az Alfasonic Kft., mint nagykereskedő-disztribútor a hazai légkondícionáló és hőszivattyú piac egyik meghatározó szereplője. Hivatalos Panasonic disztribútorként az egyik legjobb termékkört értékesítjük Magyarországon. A Panasonic teljes választéka mellett további versenyképes termékek is megtalálhatók portfóliónkban, mely lefedi a teljes épületklíma szegmenst az ipari klímarendszerektől, hőszivattyúkon át a folyadékhűtő rendszerekig. Cégünk a piac legdinamikusabban növekvő szereplői közé tartozik.

Munkatársat keresünk a következő pozícióba:

Értékesítési képviselő

Munkatársunk főbb feladatai lesznek:

  • Klímaberendezések értékesítése ügyfeleink részére
  • Új ügyfelek felkutatása
  • Kapcsolattartás több száz klímaszerelő ügyféllel
  • Ajánlatok készítése, szerződéskötés, kapcsolatok ápolása

A sikeres jelölt:

  • Legalább 3 év tapasztalattal bír műszaki cikkek értékesítése terén
  • Otthonosan mozog műszaki területen, előny az épületgépészeti termékek értékesítésében szerzett jártasság
  • Sikeres értékesítési eredményeket tudhat már maga mögött
  • Kiváló kommunikációs és kifogáskezelő készséggel rendelkezik
  • Önálló munkavégzésre alkalmas motivált személyiség, aki nem riad vissza az elutasítástól, és a kiélezett piaci versenyhelyzettől

Előnyt jelent:

  • Lakossági vagy ipari klíma és levegő-víz hőszivattyú piac ismerete,
  • Pest megyei, vagy  Dunántúli lakhely
  • Angol nyelvismeret,
  • az azonnali kezdés.

Amit kínálunk

Leendő munkatársunk egy sikeres, dinamikus, fiatalos, jó hangulatú csapat tagja lesz.

Bevezető képzés után önálló, felelős munkavégzésre van lehetőség.

Kiemelkedő teljesítmény esetén kiemelkedő mértékű prémiumot biztosítunk a versenyképes alapfizetésen felül.

A munkavégzéshez cégautót és minden munkaeszközt biztosítunk.

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Telefonos értékesítő
  • Területi képviselő
  • Értékesítési munkatárs

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Alapfok/társalgási szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Rugalmas munkavégzési hely - Budapest, Baranya megye, Győr-Moson-Sopron megye, Komárom-Esztergom megye, Pest megye, Somogy megye, Tolna megye, Vas megye, Veszprém megye, Zala megye