Profiles International Hungary Kft. logo

Értékesítési fókuszú, stratégiai HR tanácsadó

  • Cég neve

    Profiles International Hungary Kft.

  • Munkavégzés helye

    1137 Budapest, Pozsonyi út 24.

    • Teljes munkaidő
    • Vállalkozói
    • Home office
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Egyetem

Állás leírása

Feladatok

Amit kínálunk
• stratégiai tanácsadói, szervezetfejlesztési, nagyon színes feladatok itthoni és külföldi vállalatok vezetőinek, HR-eseinek megbízásából,
• a szakmában ismert, elismert nemzetközi brand képviselete,
• folyamatos tanulási, egyéni fejlődési lehetőség, kreatív ötletek megvalósítása,
• szuper, támogató csapat, rengeteg munkalehetőség, home office, teljesítményarányos jövedelem.

Elvárások

Egy gyors 9+1-es check-list
1. nagyon tudok lelkesedni, kitartó és önálló vagyok
2. hiszem, hogy mindenre meg tudjuk találni a megoldást
3. önreflektív vagyok
4. szívesen győzök meg másokat arról, amiben hiszek, van értékesítési tapasztalatom
5. örömmel adok, ugyanakkor kérni is könnyen tudok
6. köszönöm, jól vagyok magammal
7. van felsőfokú végzettségem, könnyen és gyorsan dolgozom összetett információkkal, és fordítom át ezeket érthető, gyakorlatias akciótervvé
8. a munkámat erős projekt szemlélettel végzem
9. értem a HR-esek és a vezetők nyelvét
+1  üzleti környezetben szívesen és magabiztosan beszélgetek angolul felsővezetőkkel is

A Profiles: profiles pont hu és a pozíció: profiles pont hu/dolgoznal-nalunk

Szívesen alakítanál ki egy saját vállalati ügyfélkört, ahol projektalapon támogatni tudod mind stratégiailag, mind a gyakorlatban a HR-es fejlesztési folyamatokat?
Örömmel keresed, és jó érzékkel megtalálod azokat a helyzeteket, lehetőségeket, ahol szolgáltatásaink eredményes megoldásokat nyújthatnak az ügyfeleinknek?
Gyere el hozzánk, és szerezz saját tapasztalatot arról, hogy mi kik vagyunk, és hogyan csináljuk!

Szeretettel várjuk jelentkezésedet a 'Jelentkezem' gombra kattintva.