Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
PROMENADE KFT.
Magyar tulajdonú, orvosi kommunikációs területen piacvezető kiadó online részlegéhez

Értékesítési és projektmenedzser

munkatársat keresünk!

Főbb feladatok, munkák:

  • Új üzleti lehetőségek felkutatása meglévő ügyfélkörben
  • Új területek és ügyfelek felkutatása
  • Prezentációk, ajánlatok, pályázatok kidolgozása, szerződéskötés
  • Elnyert projektek megvalósításának irányítása, a teljes projektciklus végigkövetése és adminisztrációja a megrendeléstől a számlázásig

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Kiváló kommunikációs, kapcsolatteremtő és feladatmegoldó képesség, “Can do!” attitűd
  • Precizitás és felelősségvállalás a saját területén elvégzett munkáért
  • Határidők, prioritások figyelembe vételére és azokhoz való alkalmazkodásra való képesség
  • Csapatjátékos a közös munkában, önállóság a saját feladatok terén
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány és aktív gépjárművezetői tudás
  • Aktív, középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • További európai nyelv(ek) ismerete
  • Gyógyszerpiaci szereplők átfogó ismerete
  • Projektmenedzsment módszertanok ismerete
  • Jártasság projektmenedzsment rendszerek használatában
  • Jártasság CRM rendszer használatában

Amit kínálunk:

  • Dinamikus és fiatalos munkahelyi légkör
  • Önálló feladatok
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs
  • Kereskedelmi munkatárs
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest

Egyéb juttatások:

mobiltelefon

Fényképes, bérigénnyel megjelölt pályázatát a Jelentkezem gombra kattintva tudja elküldeni!

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Értékesítési és projektmenedzser
  • Hirdető cég: PROMENADE KFT.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Feladatok: Új üzleti lehetőségek felkutatása meglévő ügyfélkörben Új területek és ügyfelek felkutatása Prezentációk, ajánlatok, pályázatok kidolgozása, szerződéskötés Elnyert projektek megvalósításának irányítása, a teljes projektciklus végigkövetése és adminisztrációja a megrendeléstől a számlázásig
  • Elvárások: Kiváló kommunikációs, kapcsolatteremtő és feladatmegoldó képesség, “Can do!” attitűd Precizitás és felelősségvállalás a saját területén elvégzett munkáért Határidők, prioritások figyelembe vételére és azokhoz való alkalmazkodásra való képesség Csapatjátékos a közös munkában, önállóság a saját feladatok terén Felhasználói szintű számítógépes ismeretek B kategóriás jogosítvány és aktív gépjárművezetői tudás Aktív, középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Egyéb juttatások: mobiltelefon
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2018-02-14
Állás, munka még: PROMENADE KFT.>