LEGYÉL A Magyar Telekom Nyrt. szerződéses partnerének a munkatársa

Értékesítési koordinátor

Budapest és Pest megye területeken.

MI A FELADATOD?

  • Egy új 10 fős értékesítői csoport létrehozása.
  • Az új üzletkötők betanítása az értékesítésre. (nem irodai munka)
  • Egyéni értékesítői munkavégzés a területen, a lakossági és SOHO ügyfelek személyes felkeresése
  • Az üzletkötők napi ellenőrzése, Coacholás, a területen.
  • A kitűzött havi tervek megvalósítása, értékesítési jelentések elkészítése,
  • Toborzási feladatok elvégzése.

A csoport koordínátor irányítja a hozzá rendelt üzletkötőket. A napi munka során betanítja az új kollégákat az értékesítésre, ellenőrzi a munkájukat , napi/heti riportot készít, továbbítja a vezetőségnek.
A csoport koordinátor is önállóan értékesítői tevékenységet folytat lakossági és SOHO (kis üzleti ) ügyfelek körében
az ügyfelek személyes felkeresésével.
Azért dolgozol majd a csoportoddal együtt, hogy a Telekom lakossági ügyfeleinek otthonukban a SOHO ügyfelek irodájuk kényelmében megismerhessék a Telekom által biztosított digitális lehetőségeket, melyek még egyszerűbbé és teljesebbé tehetik életüket.

Milyen új kollégát keresünk a csapatunkba?

Téged keresünk, ha rendelkezel ….

  • tapasztalattal rendelkezel az értékesítésben , az üzletkötők betanításában
  • kiváló kommunikációs készséggel.
  • teljesítmény-orientált, dinamikus, lelkes és ügyfélközpontú szemlélettel.
  • nyitottsággal arra, hogy megismerd a legújabb digitális technológiákat, szolgáltatásokat és eszközöket.
  • minimum középfokú végzettséggel.
  • számítógépes felhasználói ismeretekkel.

Mit adunk a munkádért cserébe?

  • Karrier lehetőség,
  • A csoportod teljesítménye után, sávosan emelkedő jutalék rendszerben, átlag feletti jövedelmet, plusz a saját értékesítésed utáni egyéni jutalékot tudsz megszerezni.
  • Dolgozói SIM kártyát, mellyel korlátlan hálózaton belüli beszélgetésre és 100 GB mobilinternet használatra van lehetőséged.
  • Hosszú távú, biztos munkát.
  • Értékesítési versenyekben való részvételi lehetőséget, tárgynyereményekért, utazásért, extra jutalékért.
  • Folyamatos fejlődési lehetőséget, melyet sales tréningekkel támogatunk.
  • Lehetőséget a legmodernebb digitális és telekommunikációs eszközök használatára.
  • Egy fiatal és lelkes csapatot, akikre mindig számíthatsz.
  • Kereseti lehetőség: 400-700.000.-Ft/hó
  • Ha magadra ismertél, akkor rád van szükségünk!

FONTOS!
Nem egy kész csoportot kell átvenned és irányítanod. Új csoport kialakítása menedzselése a feladat, ahol a koordinátor is részt vesz a napi értékesítésben és a területen irányítja az üzletkötőket.

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Telefonos értékesítő
  • Területi képviselő
  • Értékesítési munkatárs

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Részmunkaidő 6 óra
  • Részmunkaidő 4 óra
  • Vállalkozói, szerződéses

Munkavégzés helye:

Rugalmas munkavégzési hely - Budapest, Pest megye

Várjuk fényképes önéletrajzod!
Telefonos elérhetőség: 06 30 877-00-00