Dinamikusan fejlődő partnercégünk megbízásából keresünk

Épületvillamossági projektvezető

kollégát

Feladatok:

  • Az új villamos rendszerek, berendezések kiválasztásában, valamint beüzemelésükben és kvalifikálásukban való aktív részvétel
  • Jogszabályi és hatósági előírások alapján végzett mérések, felülvizsgálatok továbbá rendszeres ellenőrzések ütemezése, elvégeztetése és dokumentálása
  • Alvállalkozók munkájának koordinálása, teljesítések nyomonkövetése
  • Árajánlatok és költségvetés készítése, szakmai elemzése, valamint az alvállalkozók versenyeztetése
  • Karbantartási ütemterv alakulásának monitoringozása
  • Szolgáltatási munkák ellenőrzése

Elvárások:

  • Elektrotechnikusi végzettség
  • Legalább 2 éves releváns szakmai tapasztalat épületvillamosság és üzemeltetés terén
  • Vonatkozó villamos szabványok és előírások ismerete
  • Szakipari munkafolyamatok gyakorlatias ismerete
  • Magas fokú problémamegoldó készség, rugalmasság

Előnyök:

  • Villamosmérnök végzettség

Amit kínálunk:

  • Céges telefon és laptop
  • 13. havi juttatás
  • Biztos vállalati háttér

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Projektmenedzsment
  • Üzemeltető
  • Mérnök
  • Villamosmérnök

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.