Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
A BDO HR & Recruitment a BDO Magyarország személyzeti tanácsadó üzletága, mely korszerű és hatékony megoldásokat kínál Ügyfelei részére, a humánerőforrás gazdálkodás számos területén.

Megbízónk egy elismert építőipari mérnök-tanácsadó cég. Bővülés miatt keresünk számukra új munkatársat, az alábbi pozícióba:

Épületvillamossági mérnök

Feladatkör:

  • Épületvillamossági tervek mennyiségi és minőségi ellenőrzése
  • Megrendelőkkel és tervezőkkel való kapcsolattartás
  • Beszállítói- és alvállalkozói ajánlatok bekérése, versenyeztetése
  • Az optimális műszaki tartalom kiválasztása, alternatív műszaki megoldások kidolgozása
  • Megrendelői, bérlői, tervezői, hatósági, kivitelezői egyeztetések elektromos vonatkozású kérdéseinek önálló kezelése
  • Pót és elmaradó munka tárgyalások vezetése tervezővel, kivitelezővel, egyéb partnerekkel
  • Átadás-átvételek lebonyolítása
  • Alvállalkozói, beszállítói árajánlatok bekérése, ajánlatok összehasonlítása, értékelése
  • Partnerek munkájának koordinálása, ellenőrzése
  • Utókalkuláció elkészítése, adatszolgáltatás
  • Egyéb szakértői, mérnöki tanácsadói feladatok elvégzése

Elvárások:

  • Villamosmérnök végzettség
  • Több éves, releváns szakmai tapasztalat, nagyobb épületek (elsősorban irodaházak) villamos rendszerének kivitelezésében
  • Műszaki ellenőr jogosultság
  • Pontos, gyors, önálló munkavégzés
  • Megoldás-orientált gondolkodásmód
  • Csapatjátékos személyiség

Előny:

  • Angol vagy német nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Stabil hátterű, jó hírű vállalat, hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes fizetés
  • Szakmai fejlődési lehetőség, kiemelt jelentőségű beruházásokban való részvétel

Munkavégzés helye:

Budapest, II. kerület

Szakmai önéletrajzokat a "jelentkezem" gombra kattintva várjuk.

Kérjük, vegye figyelembe, hogy csak a pozícióra megfelelő pályázókkal vesszük fel a kapcsolatot!

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
db szavazat
Állás, munka még: BDO Recruitment>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Épületvillamossági mérnök
  • Rövid pozíció név: Mérnök munkatárs
  • Hirdető cég: BDO Recruitment
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Város: II. kerület
  • Feladatok: Épületvillamossági tervek mennyiségi és minőségi ellenőrzése Megrendelőkkel és tervezőkkel való kapcsolattartás Beszállítói- és alvállalkozói ajánlatok bekérése, versenyeztetése Az optimális műszaki tartalom kiválasztása, alternatív műszaki megoldások kidolgozása Megrendelői, bérlői, tervezői, hatósági, kivitelezői egyeztetések elektromos vonatkozású kérdéseinek önálló kezelése Pót és elmaradó munka tárgyalások vezetése tervezővel, kivitelezővel, egyéb partnerekkel Átadás-átvételek lebonyolítása Alvállalkozói, beszállítói árajánlatok bekérése, ajánlatok összehasonlítása, értékelése Partnerek munkájának koordinálása, ellenőrzése Utókalkuláció elkészítése, adatszolgáltatás Egyéb szakértői, mérnöki tanácsadói feladatok elvégzése
  • Elvárások: Villamosmérnök végzettség Több éves, releváns szakmai tapasztalat, nagyobb épületek (elsősorban irodaházak) villamos rendszerének kivitelezésében Műszaki ellenőr jogosultság Pontos, gyors, önálló munkavégzés Megoldás-orientált gondolkodásmód Csapatjátékos személyiség
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017-10-11