Munkatársat keresünk

épületgépész projektmérnök

munkakörbe.

A Pallér Csarnok Kft. 2006-ban alapított gyártó- és üzemcsarnokok, logisztikai raktárak tervezésére és generálkivitelezésére specializálódott magyar tulajdonban lévő vállalkozás. A cég növekedésének motorja a minőségen, a kimondott szavak erejében, vevőink elégedettségében és jól teljesítő munkatársai kimagasló támogatásában keresendő – a legjobb megbízókat csakis a legjobb csapat szolgálhatja.

Miért jó nálunk dolgozni?

  • stabil a vállalati hátterünk
  • hosszú távra tervezünk munkatársainkkal, több kollégánk 5 évnél régebben dolgozik a cégnél
  • cégpolitikánk előtérbe helyezi a család és munkahely közötti egyensúly megteremtését
  • munkahelyi környezetünk modern és zöldövezeti
  • jó hangulatú, fiatalos légkör vár rád
  • anyagilag és emberileg is megbecsülünk.

Amiben számítunk rád:

  • a cég párhuzamosan futó építkezésein az épületgépészeti munkarészek összefogása és irányítása
  • létesítményfelelős, építésvezető támogatása
  • projekt irányítási rendszer naprakész vezetése
  • anyagbeszállítók és alvállalkozók versenyeztetése, kiválasztása
  • vezetői döntéstámogatás ártükrök készítésével
  • kapcsolattartás a beruházóval, részvétel a heti kooperációkon.

Amit elvárunk tőled:

  • épületgépész mérnök szakirányú végzettség
  • ipari épületek kivitelezésén szerzett min. 3 éves tapasztalat
  • német és/vagy angol nyelvtudás szóban és írásban
  • kiváló kommunikációs és érdekérvényesítő készség
  • kiváló problémamegoldó és szervezőképesség
  • határozott, proaktív személyiség
  • számítógépes ismeretek: MS Office, Win-watt, AutoCad.

Előny, de nem elvárás:

  • tervezői jogosultság
  • angol és/vagy német nyelvtudás
  • számítógépes ismeretek: AutoCad MEP, REVIT MEP, CADvent, CHM-BAU

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Projektmenedzsment
  • Épületgépész

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)
  • Német (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Legyél Te is a csapatunk tagja!

Jelentkezés a jelentkezem gombon keresztül küldött fényképes önéletrajz beküldésével, fizetési igény megjelölésével.