Kik vagyunk?

Az ENGIE Magyarország egyik vezető energetikai szolgáltatója és az épületgépészeti piac meghatározó szereplője. Olyan komplex és környezetbarát energetikai megoldásokat nyújtó szakcég, amely a projektötlet megvalósulását a tervezéstől a kivitelezésen át a finanszírozással egybekötve egészen az üzemeltetésig, karbantartásig és a teljes körű energiaszolgáltatásig tudja biztosítani.

Csapatunk bővülése miatt keressük lendületes, proaktív és kihívást kereső új munkatársunkat

Épületgépész projektmenedzser

munkakörbe.

Milyen feladatok várnak rád?

  • Szerelésvezetőt nem igénylő, épületgépészeti kisebb projektek teljes körű megvalósítása.
  • A feladat része a megrendelői igények felmérése és az ajánlatadás is.
  • Műszaki és minőségi előírások, szerződésben vállalt egyéb szakági kötelezettségek betartása és betartatása az alvállalkozókkal.
  • Kapcsolattartás a megbízóval, helyszíni kooperációkon való részvétel.
  • Ütemtervek elkészítése és a határidők betartatása.
  • Dokumentációk készítése és ellenőrzése.
  • Garanciális ügyek kezelése.

Miért jó nálunk dolgozni?

  • Nálunk senki sem egy kolléga a sok közül. Mindenki a csapat önálló, széleskörű feladatokkal és felelősséggel rendelkező tagja.
  • A pozíciónak megfelelő piacképes juttatási csomagot (alapbér + céges autó + telefon + laptop) adunk és projekteredményektől függő bónuszt.
  • Kihívásokkal teli munkakör, állandóan változó feladatokkal, nincs két egyforma munkanap.
  • Rugalmasan kezelt munkaidő, home office lehetőség.
  • Képzésekkel támogatjuk a szakmai ismeretek bővítését.
  • Kollégáink részére ingyenes nyelvtanulási lehetőséget biztosítunk.
  • Vidám, fiatalos csapat és ingyen kávé az irodán belül.

Te vagy a megfelelő jelölt, ha:

  • szakirányú épületgépész technikusi vagy mérnöki végzettséggel rendelkezel,
  • legalább 3 év szakmai tapasztalattal rendelkezel épületgépészeti kivitelezés területen,
  • a Microsoft Office programcsomagot magabiztosan kezeled,
  • döntéshelyzetben gyorsan, higgadtan és eredmény-orientáltan reagálsz,
  • határozott fellépéssel, igényes attitűddel és nagy fokú teherbírással rendelkezel,
  • hatékonyan kommunikálsz és együttműködsz az ügyfelekkel, a munkatársakkal és az alvállalkozókkal.

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Épületgépész
  • Projektmenedzsment
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, XIX. kerület