Csatlakozzon Magyarország egyik meghatározó épületgépész kivitelező cégéhez!

A Gépész Centrál Kft. magyar tulajdonban lévő, budapesti székhelyű vállalkozás. Cégünk megalapítása óta jelentős fejlődésen ment keresztül és mára a hazai gépészeti-kivitelezési piac egyik meghatározó szereplőjévé váltunk.

Új projektjeink sikeres megvalósításához keressük csapatunk új tagját

ÉPÜLETGÉPÉSZ ÉPÍTÉSVEZETŐ

munkakörbe.

Új munkatársunk feladatai:

  • Nagy volumenű építőipari helyszíneken az épületgépészeti kivitelezések műszaki vezetése és koordinálása, tevékenységek összehangolása;
  • A tervdokumentációk ellenőrzése, felmérések végzése a projektre delegált műszaki előkészítővel együttműködve;
  • Anyagrendelés, annak ütemezésének előkészítése a Projektvezetővel és a beszerzéssel egyeztetve;
  • A kivitelezés megfelelő haladásának biztosítása;
  • A helyszínen felmerülő problémák kezelése, rendszeres kapcsolattartás a megrendelő helyszíni képviselőjével;
  • Saját és alvállalkozói létszám irányítása, ellenőrzése, az ezzel összefüggő dokumentáció vezetése (munkavédelem, jelenlét, létszámkimutatás);
  • A projekt teljes ideje alatt a műszaki dokumentálási feladatok pontos ellátása, az építési napló naprakész vezetése.

Szükséges tulajdonságok, végzettség:

  • középfokú műszaki- vagy épületgépész technikusi végzettség,
  • hasonló munkakörben szerzett minimum 5 éves munkatapasztalat,
  • önálló, igényes és felelősségteljes munkavégzés,
  • határozott fellépés, lendületesség,
  • nagyon jó szervező és koordinációs készség,
  • jogosítvány és aktív vezetői gyakorlat.

Amit mi garantálunk:

  • Változatos és kihívást jelentő munkákat,
  • biztos háttérrel rendelkező munkáltatót,
  • önállóságot és bizalmat, szakmai támogatást,
  • szakmailag felkészült, összetartó csapatot, támogató vezetést.

Munkavégzés helye: Pest megye, Budapest

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Építőipar, Ingatlan vezető
  • Épületgépész
  • Kivitelező, General kivitelező

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Rugalmas munkavégzési hely - Budapest, Pest megye

Amennyiben Ön is szívesen részt venne projektjeinkben, szeretne velünk együtt fejlődni és Önnek is fontos a minőségi munka, küldje el önéletrajzát.