Dinamikusan növekedő magyar tulajdonú épületvillamossági tervező és kivitelező partnerünk szeretne bővülni egy épületautomatikai projektvezető kollégával.

Épületautomatikai projektvezető

Amilyen feladatok várnak Rád:

  • Épületautomatizálási projektek irányítása (épületgépészeti automatika, hő-és füst elvezető rendszer, villamos irányítástechnikai rendszer)
  • Alapanyagok megrendelése
  • Gyártás menedzselése
  • Árajánlatok bekérése
  • Helyszíni felmérések elvégzése az árajánlatok és a kiviteli tervek elkészítéséhez
  • Kivitelezői egyeztetéseken való részvétel
  • Koordinálod az alvállalkozók munkáját
  • Nyomon követed a projektek pénzügyi tervezését

Amit elvárunk Tőled:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • 1-3 év tapasztalat épületautomatizálásban és elektromos kivitelezésben
  • B kategóriás jogosítvány
  • AutoCAD tervező program ismerete
  • Rugalmasság a váratlan szituációk kezelésére

Előny:

  • Ha rendelkezel tervezői tapasztalattal

Amiért érdemes jelentkezned:

  • Magyar tulajdonú cégnél kamatoztathatod a szakmai tudásod
  • Tapasztalt kollégáktól van lehetőséged tanulni
  • Változatos projektekben vehetsz részt
  • Fiatalos, dinamikus csapat része leszel

Munkavégzés helye: Budapest és környéke

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Projektmenedzsment
  • Mérnök
  • Villamosmérnök

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Rugalmas munkavégzési hely - Budapest, Pest megye

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.