DÓZER-ÉP Kft.

Építőipari projektmenedzser

kollégánkat keressük főként Pest megyei munkavégzésre

több, mint 20 éves szakmai tapasztalattal rendelkező építőipari cégünk innovatív csapatába.

Főbb feladatok, munkák:

  • mélyépítési, karbantartási és aszfaltozási projektek teljes körű menedzselése
  • a szerződések határidőkön és költségkereteken belüli teljesítése
  • folyamatos kapcsolattartás a megrendelőinkkel, alvállalkozókkal, hatóságokkal
  • projektek időbeli és pénzügyi ütemezése, erőforrás- és eszközszükségletek meghatározása
  • részvétel a megrendelői és alvállalkozói tárgyalásokon
  • a megrendelői igények felmérése, ajánlatadás
  • műszaki, munkavédelmi és minőségi előírások, valamint a szerződésben vállalt kötelezettségek betartása, betartatása
  • a projektekben résztvevők munkájának koordinálása
  • alvállalkozói szerződéskötés előkészítése, versenyeztetés, döntéselőkészítés
  • alvállalkozók, beszállítók teljesítési igazolásának kiállítása
  • garanciális ügyek kezelése
  • pályázati anyagok összeállítása, árajánlat készítése, készíttetése
  • heti, havi jelentések készítése
  • utólagos költségelemzés

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • építész vagy építőmérnök végzettség
  • minimum 3-5 év mérnöki területen végzett tapasztalat
  • strukturált, folyamat centrikus gondolkodásmód
  • precizitás, munkabírás
  • tulajdonosi szemlélet

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • német, angol vagy orosz nyelv társalgási szintű ismerete
  • mélyépítészeti kivitelezéseken szerzett tapasztalat
  • csarnoképítésben szerzett tapasztalat
  • műszaki ellenőri végzettség

Amit kínálunk:

  • stabil a vállalati hátterünk és hosszú távra gondolkodunk, ezért olyan kollégák jelentkezését várjuk, akik hasonlóan gondolkodnak, és hosszú évekre keresnek stabil, támogató munkahelyet
  • versenyképes fizetést, bónusz lehetőséget
  • határozatlan idejű munkaszerződést
  • fejlődési lehetőséget, képzések elvégzését biztosítjuk
  • versenyképes juttatási csomag ( laptop, telefon, céges autó)
  • anyagilag és emberileg is megbecsülünk
  • modern munkakörnyezet vár; klimatizált iroda, étkező, friss gyümölcs, kávé
  • munkavégzéshez szükséges teljes technikai háttértámogatás
  • céges rendezvények, csapatépítő programok várnak rád

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Projektmenedzsment
  • Építőipar, Ingatlan vezető
  • Mérnök
  • Építészmérnök

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Éves bónusz / mozgóbér, Céges autó, Mobiltelefon, Szakmai tréningek

Munkavégzés helye:

Országosan bárhonnan végezhető

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérlek csatold magyar nyelvű, fényképes önéletrajzod a bérigény megjelölésével.