SWIETELSKY MAGYARORSZÁG KFT.

Munkatársat keresünk

Építőipari művezető

pozícióba.

Főbb feladatok, munkák:

  • Építésvezető és szakági felelős munkájának támogatása,
  • Alvállalkozók napi munkavégzésének irányítása, minőségi és mennyiségi ellenőrzése,
  • Helyszíni koordináció szervezése, műszaki problémák kezelése,
  • Tervek ellenőrzése, észrevételezése, projekt organizáció kivitelezésében való részvétel, építési munkák irányítása,
  • Beszállítások szervezése, felügyelete.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Szakirányú végzettség (Magasépítő technikus, vagy Építőmérnök),
  • Legalább 2-5 év releváns szakmai tapasztalat,
  • Kommunikációképes ANGOL nyelvtudás,
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeretek,
  • Mobilitás, rugalmas hozzáállás,
  • Megbízható, precíz munkavégzés.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag,
  • Céges PC, telefon, mobilnet,
  • Sportolási támogatás,
  • Nagy multú, stabil vállalati háttér,
  • Multinacionális környezet, mégis jó hangulatú, családias légkör,
  • Változatos, valós szakmai kihívást jelentő feladatok,
  • Nagy volumenű beruházásokban való részvétel.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Nemzetközi építőipari kivitelezési projektben szerzett tapasztalat,
  • Határozott, világos vezetői kommunikációs készségek.

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Építőipar, Ingatlan vezető
  • Kivitelező, General kivitelező
  • Mérnök
  • Építőmérnök

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

éves bónusz / mozgóbér, mobiltelefon, cafeteria, szakmai tréningek

Munkavégzés helye:

3526 Miskolc, Repülőtéri út 11.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, fényképes önéletrajzát „Művezető” jeligére várjuk.