Építésvezető

  • Cég neve

    Tiszaújváros Transz Kft.

  • Munkavégzés helye

    3580 Tiszaújváros, Kandó Kálmán utca

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Kivitelezési munkák helyszíni irányítása, vezetése, projekt indítástól a hibamentes projektzárás állapotáig
  • Alvállalkozókkal való kapcsolattartás, munkájuk összehangolása, koordinálása
  • Fizikai létszám koordinálása
  • A munkafolyamatok teljesítésének és eredményességének visszaellenőrzésében való részvétel - rendszeres jelentés a felettesek irányába
  • Biztonsági előírások betartása, illetve betartatása
  • Átadási dokumentáció elkészítése
  • Helyszínre szállított anyagok mennyiségi és minőségi átvétele
  • Építési napló naprakész vezetése

Elvárások

  • Megbízhatóság, kitartás
  • Nyitott és rugalmas személyiség
  • Legalább középfokú végzettség
  • 1-3 év építőipari műszaki irányítói tapasztalat
  • Önállóság, pontosság, precizitás
  • Problémamegoldó képesség

Előnyt jelent

  • Felelős műszaki vezetői jogosultság

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés
  • Stabil munkahely
  • Jól felszerelt munkakörnyezet
  • Családias csapat

Céginformáció

Három évtizede működő, stabil hátterű építőipari középvállalatként, melynek tevékenysége során ipari, kereskedelmi és közcélú létesítmények generálkivitelezését végezzük. Továbbá nagytömegű földmunkák, útépítések és kapcsolódó munkák megvalósításában veszünk részt. Jelenleg folyó és előkészítés alatt lévő munkáihoz keresünk új munkatársat.

Amennyiben felkeltettük érdeklődésedet, ne habozz, jelentkezz még ma!