T-Invest 91 Kft.
Cégünk 1991-ben alakult.

A több, mint két évtizedes időszak alatt a T Invest’91 Kft. és tulajdonosainak „operatív szakmai”, pénzügyi, valamint marketing irányítása alatt működött többek között: a Hydroszerviz, Cook Shop

2005-től, részben a piaci változások, részben gazdasági okok miatt a kivitelezéseket azok irányítását és bonyolítását jogutódlás nélkül közvetlen a T Invest’91 Kft. alá vontuk, illetve végezzük.

Fő tevékenységi körünk az ÉPÍTŐIPAR, azon belül is elsősorban a KOMPLETT feladatot jelentő FELÚJÍTÁSI MUNKÁK, melynek megalapozottságát biztosítja a tulajdonosok, valamint a kollégáink szakmai múltja és felkészültsége.

Idevonatkozó tevékenységünk teljes körű ÉPÍTŐIPARI KIVITELEZÉS, egyrészt saját szakemberekkel, másrészt a kialakult, megbízható alvállalkozóink foglalkoztatásával.
Az eddig elvégzett munkáinkban nem volt sem minőségi, sem a vállalási határidő be nem tartásából eredő kifogás, szerződéseinket minden esetben teljesítettük, garanciális kötelezettségeinknek eleget tettünk.
Cégünk működését, dinamikus fejlődését sem saját, sem Megrendelői oldalról nem fenyegeti veszély.
Társaságunk politikája a piaci változások, minőségi, technikai követelmények növekedésének szoros követése, a meglévő Megrendelőink megtartása és bővítése az általunk végzett munka minőségével, működésünk megbízhatóságával és rugalmasságával.
Munkatársat keresünk

Építésvezető

pozícióba.

Feladatok

Projektek napi szintű műszaki irányítása, kivitelezési munkák koordinálása, ellenőrzése; a projekt naprakész dokumentálása, nyomon követése; szerződés szerinti műszaki tartalom biztosítása; kivitelezés minőségi ellenőrzése; ütemtervek készítése és azok betartatása; építési napló vezetése.

Elvárások

  • legalább építési technikusi végzettség,
  • legalább 5 éves építésvezetői munkatapasztalat generál kivitelezés területén,
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek, MS OFFICE (magas szintű Excel használat),
  • kimagasló szervező és problémamegoldó készség,
  • magas szintű kommunikációs készség.
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Stabil fizetés
  • Jogtisztán bejelentett bér

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Építőipar, Ingatlan vezető
  • Kivitelező, General kivitelező

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Rugalmas munkavégzési hely - Budapest

A Jelentkezem gombra kattintás után kérjük csatolja magyar nyelvű fényképes önéletrajzát.