Építésvezető

A PSN Építőipari Kft. dinamikusan fejlődő csapatába keres építésvezető munkatársat.

Amiért jó nálunk dolgozni:

- Együttműködés és jó hangulat jellemzi a csapaton belüli munkát
- Igényes munkahelyi környezetet és eszközöket biztosítunk
- Mindenkit a munkakörének megfelelő feladatokkal látunk el
- Vezetőinkre jellemző a megközelíthetőség és a "nyitott ajtók politikája"

Építésvezetői feladatok ellátása vidéki és helyi kivitelezéseken:

  • Kivitelezés aktív helyszíni irányítása: teljes körű szervezési, koordinálási, ellenőrzési feladatok a munkaterületen a kivitelezés minőségének, technológiai követelményeinek ellenőrzésével
  • Megvalósulási tervek készítése
  • Alvállalkozók tevékenységének irányítása, ellenőrzése.
  • Ütemterv készítése és követése, alvállalkozói feladatok kiosztása és betartatása
  • Munkához tartozó felmérések, kimutatások, kalkulációk készítése
  • Helyszínre érkezett anyagok minőségi és mennyiségi átvétele
  • Műszaki megoldások értékelése, szükség esetén alternatív javaslatok előkészítése
  • Vezetői döntés előkészítése, árajánlatok kiértékelése műszaki előkészítővel, ár tükör készítése, ártárgyalás előkészítése
  • Projektet végig kísérő műszaki adminisztráció önálló kezelése, építési napló vezetése
  • Átadási dokumentáció összeállításához szükséges dokumentumok egyeztetése alvállalkozókkal
  • Alvállalkozói teljesítések ellenőrzése határidő és minőség tekintetében, elszámolás előkészítése
  • Munkabiztonsági előírások figyelemmel kísérése, előírások betartatása
  • Pótmunka elszámolások végrehajtása
  • Utókalkulációk készítése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Szakirányú végzettség.
  • Tapasztalat építésvezetői munkakörben.
  • B kategóriás jogosítvány.
  • Pontos, precíz, határozott munkavégzés.
  • Jó problémamegoldó képesség.
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek.

Amit kínálunk:

  • Stabil háttér, hosszú távú munkalehetőség
  • Magas színvonalú, változatos projektben való részvétel
  • Versenyképes javadalmazás
  • Szakmai képzések, szakmai fejlődési lehetőség
  • Fiatal, dinamikus csapat
  • Munkavégzéshez szükséges informatikai eszközök

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Projektmenedzsment
  • Építőipar, Ingatlan vezető
  • Mérnök
  • Építőmérnök

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Rugalmas munkavégzési hely - Tolna megye

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el fényképpel ellátott, magyar nyelvű szakmai önéletrajzát, valamint motivációs levelét fizetési igény megjelölésével.