HAZAI ÉPÍTŐGÉP TÁRSULÁS Zrt.

Építésvezető

A Hazai Építőgép Társulás Zrt. 2000-ben megalapított, 100%-ban magyar tulajdonú vállalkozás. A tulajdonosi kör célja a Magyarországi mélyépítő ipari munkák teljes körű kivitelezése, ezen tevékenységek építőgépekkel, eszközökkel történő kiszolgálása, az azokhoz kapcsolódó javítások, szervizek biztosítása. Az alapítástól eltelt éveket folyamatos növekedés jellemzi, ez idő alatt a gép, eszköz és személy állomány többszörösére növekedett. A cég jelentős gépparkkal, közel 70 munkavállalóval és minősített alvállalkozói körrel rendelkezik, ezzel biztosítva az ország egész területén a kiváló minőségű munkavégzést. Külön technológiai osztály gondoskodik a munkák megfelelő minőségben történő kivitelezéséről. Cégünk 2015-ben megvásárolta a tótvázsonyi aszfaltkeverő telepet, majd 2016-ban egy AMMANN ELBA Supermobil betonkeverővel bővítette a gépparkját. 2003-ban került bevezetésre az MSZ EN ISO 9001:2009 minőségirányítási és az MSZ EN ISO 14001:2005 környezetirányítási rendszer. Ezek révén biztosítjuk Megrendelőinket a minőségi munkavégzésről, valamint a környezetvédelem iránti elkötelezettségünkről.

Főbb feladatok, munkák:

Útépítési építésvezető
  • Építőipari munkafolyamatok szakmai felügyelete, hatékony irányítása, szervezése
  • Előkészítő feladatok, díjkalkulációk készítése
  • Dokumentációk precíz, pontos vezetése, szükséges adminisztrációs feladatok ellátása
  • Napi teljesítmények nyilvántartása
  • Saját és alvállalkozói géppark költséghatékony üzemeltetése
  • Kapcsolattartás a munkatársakkal, alvállalkozókkal, szükség esetén a megbízókkal

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Szakirányú végzettség
  • Szakmai tapasztalat min. 5 év
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Számítástechnikai ismeretek
  • Projektszemlélet
  • Önálló munkavégzés, elhivatottság, kezdeményezőkészség
  • B kategóriás jogosítvány, vezetési gyakorlat
  • Utazási hajlandóság (a munkavégzés helye országosan változó)

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Építőmérnöki, építészmérnöki esetleg technikusi végzettség

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Fejlődési lehetőség
  • Szakmai továbbképzések
  • Dinamikusan fejlődő, stabil vállalati háttér
  • Fiatalos csapat
  • Vállalati gépjármű, mobiltelefon, notebook
  • Szükség esetén szállás

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Építőipar, Ingatlan vezető

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

céges autó, mobiltelefon, szakmai tréningek

Rugalmas munkavégzési hely - Fejér megye, Pest megye, Veszprém megye

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja a magyar nyelvű fényképes önéletrajzát.