Ellátásmenedzser

  • Cég neve

    Medicare V23 Magánkórház Kft

  • Munkavégzés helye

    1125 Budapest, Virányos út 23d.

  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek

    • Alkalmazotti jogviszony
    • 2 műszak
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Workstation
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Az intézmény páciens oldali feladatainak koordinálása
  • Érdeklődők tájékoztatása az intézmény szolgáltatásaival kapcsolatban
  • Páciensfogadás, -koordinálás
  • Ellátási események szervezése, követése, támogatása, rendelésoptimalizálás
  • Az intézményben zajló egészségügyi gondozási folyamatok operatív támogatása
  • Rendelői adatbázisok kezelése
  • Telefonos és írásbeli megkeresések fogadása és indítása
  • Előjegyzési- és számlázási rendszer kezelése
  • Pénzügyi adminisztratív feladatok támogatása
  • Inhouse sales részfeladatok megvalósítása
  • Együttműködés az intézmény egyéb feladatellátási részlegeivel

Elvárások

  • Közép- vagy felsőfokú végzettség
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Felhasználói szintű informatikai ismeretek
  • Magabiztos kommunikációs képességek

Előnyt jelent

  • Egészségügyi szakirányú végzettség
  • Egészségügyi intézményben szerzett tapasztalat
  • Egészségügy területén szerzett ellátásszervezési tapasztalat
  • További idegen nyelv(ek) ismerete

Amit kínálunk

  • Versenyképes bérezés
  • Egyéni motivációs elemek
  • Pályakezdő munkavállaló számára is nyitott pozíció
  • Teljes munkaidős foglalkoztatás
  • Kiszámítható munkaidő szervezés
  • Modern, igényes munkakörnyezet
  • Egyéni munkaeszközök
  • Személyes kompetenciák fejlesztésére irányuló képzések
  • Kedvezményes egészségügyi csomag

Munkahelyi extrák

  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Parkoló
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Intézményünk magas színvonalat képviselő magánegészségügyi központ. Klinikánk elsődleges célja, hogy hazai és nemzetközi szinten is kiemelkedő színvonalú, számos esetben egyedülálló vagy hiánypótló egészségügyi támogatást nyújtson mindazon páciensek részére, akik a magánegészségügyben keresik a választ problémáikra.

  • Kérjük, jelentkezéséhez csatolja magyar nyelvű önéletrajzát.