Elemző

munkakör betöltésére, hosszútávra keresünk munkatársat.

Munkavégzés helye: Budapest, IX. kerület

Céginformáció: Magyarország vezető, magyar tulajdonú ingatlanfejlesztő és beruházó cégcsoportja.

A feladatkör általános leírása:

A WING Zrt. ingatlanportfoliójával, valamint új befektetésekkel, ingatlanfejlesztésekkel, értékesítésekkel kapcsolatos egyedi és stratégiai döntések támogatása projektértékelések és elemzések készítésével.

Feladatok:

  • Új ingatlanbefektetési és fejlesztési projektek értékelése, pénzügyi modellek, elemzések készítése
  • Döntéselőkészítő feljegyzések és igazgatósági előterjesztések készítése
  • Az üzleti lehetőségek portfolióra gyakorolt hatásának vizsgálata
  • Ingatlan eladások eredményének utókalkulációja, zárójelentések elkészítése
  • Közreműködés a cégcsoport általános és a társaság portfoliójában lévő ingatlanok egyedi stratégiájára vonatkozó javaslatok kidolgozásában

Szakmai kompetenciák, elvárások:

  • Iskolai végzettség: felsőfokú
  • Szakképzettség: közgazdász
  • Előnyt jelentő speciális szakmai ismeret: projektelemzési módszertan
  • Szakmai tapasztalat, gyakorlat: 3 év
  • Számítógépes ismeret: Microsoft Word, Excel, PowerPoint
  • Nyelvismeret: angol
  • Gépjárművezetői jogosítvány: B kategória

Amit kínálunk:

  • együttműködő, támogató csapat
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • magas színvonalú munkakörnyezet
  • kiváló légkör, gyakori csapatépítés

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Piacelemző, Piackutató
  • Építőipar, Ingatlan
  • Projektmenedzsment
  • Pénzügy, Könyvelés
  • Elemző, Tanácsadó

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest, IX. kerület

Jelentkezni a "Jelentkezem" gombra kattintva lehet.

Jelentkezés fényképes önéletrajzzal a fizetési igény megjelölésével.