A Sopron Bank Burgenland Zrt., a nyugat-magyarországi térség meghatározó regionális pénzügyi szolgáltatója, több mint 15 éve van jelen a magyar piacon. Kiváló piac- és régióspecifikus ismeretekkel rendelkező csapatunk, amely a személyre szabott ügyfélkezelés mellett köteleződött el, 13 bankfiókban várja az ügyfeleinket és partnereinket.

Központi tevékenységünk támogatására munkatársat keresünk soproni munkavégzéssel

Elemző-statisztikus

munkakör betöltésére.

Feladatai:

  • Felügyeleti jelentések készítése
  • A felügyeleti adatszolgáltatási követelmények változásának nyomon követése és a változások adaptálása a banki rendszerekre
  • Projektmunkákban való részvétel

Elvárásaink:

  • Felsőfokú pénzügyi, gazdasági végzettség
  • Középfokú német nyelvtudás
  • Adatbázis kezelő program ismerete
  • Magas szintű MS Office ismeret
  • Jó elemző képesség, precíz, pontos, önálló munkavégzés
  • Terhelhetőség, logikus gondolkodásmód, rendszerszemlélet

Előny:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Mérlegképes könyvelői végzettség

Állás, munka területe(i):

  • Bank, Biztosítás, Bróker
  • Elemzés
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Német - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Sopron

Jelentkezéseket magyar és német nyelvű önéletrajzzal és a pozíció pontos megjelölésével a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával várjuk vagy

Sopron Bank Zrt.
Kőrös Barbara

9400 Sopron,
Kossuth L. u. 19.