Pályázatot hirdet az alábbi állás betöltésére:

Elemző munkatárs

A Budapesti Értéktőzsde Kereskedési, Üzletfejlesztési és Kibocsátói Igazgatósága ambiciózus munkatársat keres elemző munkakörbe.

Főbb feladatok:

  • Részvétel a BÉT termék és piacfejlesztési projektjeiben – új tőkepiaci üzleti lehetőségek, innovációk feltérképezése és részvétel a megvalósításban;
  • Vezetői döntéstámogató elemzések, prezentációk készítése;
  • Piaci trendek, versenytársak elemzése;
  • Statisztikák készítése, statisztikai módszertan finomítása.

Elvárások:

  • Képzettség: Felsőfokú, gazdasági végzettség;
  • Kompetenciák:
    • jó problémamegoldó készség, feszes határidőkkel is meg tudjon birkózni a jelölt;
    • erős/bizonyított elemzői készség;
    • strukturált gondolkodás és jó kommunikációs készség;
    • csapajátékos;
    • tőkepiacok működésének ismerete;
    • erős angol nyelvtudás.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Tőkepiaci munkatapasztalat előny, de nem elvárás.

Amit ajánlunk:

  • Szakmai kihívás: lehetőség a hazai tőkepiac megújításában való közreműködésre;
  • Inspiráló munkakör: felelősségteljes, változatos, kihívást jelentő feladatok;
  • Barátságos légkör: pozitív, alkotó és közvetlen hangulat;
  • Családbarát munkahely;
  • Pozíciónak megfelelő piacképes jövedelem.

Állás, munka területe(i):

  • Bank, Biztosítás, Bróker
  • Elemzés
  • Termékfejlesztés

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Mobiltelefon, Cafeteria, Szakmai tréningek

Munkavégzés helye:

1054 Budapest, Szabadság tér 7.

Benyújtandó pályázati anyagok:

  • Magyar és angol nyelvű szakmai fényképes önéletrajz (bérigény megjelölésével).

  • A pályázati anyagokat a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk a pozíció feltüntetésével.
    PÁLYÁZATÁT BIZALMASAN, A MINDENKOR HATÁLYOS ADATVÉDELMI JOGSZABÁLYOKNAK MEGFELELŐEN KEZELJÜK.