Élelmiszermérnök

  • Cég neve

    BioTech USA Kft.

  • Munkavégzés helye

    Szada, Ipari park út 10. és Dunakeszi, Csörsz árok köz 2.

  • Fizetés

    Bónusz

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

Ismerd meg a pozíciót röviden

Minőségirányítási csapatunk meghatározó tagjaként te is hozzájárulsz majd ahhoz, hogy termékeink kifogástalan minőségben kerüljenek előállításra és értékesítésre. Munkád során kamatoztathatod élelmiszeriparban szerzett tapasztalatodat, hiszen számos, változatos minőségbiztosítási feladat kapcsán számítunk majd a szakértelmedre!

Csapatunk tagjaként az alábbi feladatokban számítunk Rád:

  • Késztermék specifikációk, termékadatlapok, gyártmánylapok készítése
  • Minőségügyi oktatási anyagok előkészítése, oktatásban való aktív részvétel
  • Minőségügyi és élelmiszerbiztonsági szabványoknak, vevői elvárásoknak való megfelelőség biztosítása (ISO, IFS Food)
  • Belső auditok, vevői illetve külső auditok tervezése, előkészítése, az auditokon való részvétel, az eredmény jelentése
  • Nem megfelelőségek, javító intézkedések nyomonkövetése
  • A kész és félkész termékek a gyártási specifikáció és termékjellemzők teljesítése érdekében történő ellenőrzése, késztermékek mintavételezésének koordinálása, vizsgálati eredmények kiértékelése és dokumentálása
  • Nyomonkövetési, termékvisszahívás-teszt végzése
  • A specifikációk szerinti megfelelőséget igazoló dokumentumok (műbizonylatok, nyilatkozatok) elkészítése, termékminősítés

Ezt a lehetőséget pont Neked találtuk ki, ha…

  • Élelmiszeripari végzettséggel rendelkezel
  • Precíz és pontos  vagy monoton munkavégzés esetén is
  • Tisztában vagy a szakterülethez kapcsolódó jogszabályi elvárásokkal
  • Csapatban is ugyanolyan kiválóan és felelősségteljesen végzed a feladatokat, mint egyénileg
  • Minimum 2-3 éves minőségbiztosítási területen szerzett szakmai tapasztalattal bírsz
  • Proaktív, megoldáskereső és feladatközpontú szemlélet, valamint rugalmasság jellemez
  • Határozott és magabiztos a fellépésed
  • Jártas vagy az élelmiszerbiztonság területén; ismered az ISO, IFS, HACCP rendszereket

Munkavégzés helye: Szada, Ipari park út 10. és Dunakeszi, Csörsz árok köz 2.

Munkaidő

  •  Napi 8 órás munkarendben, ami tartalmazza az ebéd és a munkaközi szüneteket is: 8:00-tól 16:00-ig.

Mit ajánlunk számodra?

  • Aktív részese lehetsz egy dinamikusan fejlődő közel 1800 fős nagyvállalat Minőségirányítási folyamatainak és lehetőséget adunk arra is, hogy kreatív és újító szemléleteddel fejleszthesd meglévő folyamatainkat
  • Hosszú távra tervezhetsz velünk, hiszen folyamatosan növekvő cégünk stabil és kiszámítható munkahelyet biztosít számodra
  • Napi munkád modern, kulturált, tiszta környezetben végezheted
  • Mindennapjaidat igyekszünk kellemesebbé tenni, ezért a munka mellett eltöltött kávészünetek és pihenők alkalmával korlátlan kávéfogyasztást biztosítunk
  • Dolgozóinknak ingyenes sportolási és wellness lehetőséget biztosítunk budapesti és szadai fitnesztermeinkben
  • A munka mellett eltöltött szünetek alkalmával saját termékeinkből kóstolási és fogyasztási lehetőséget biztosítunk
  • Évente több alkalommal kikapcsolódási és csapatépítési lehetőséget nyújtunk számodra céges rendezvényeiken
  • Betanulásodhoz és a feladatok elsajátításához egy mentort biztosítunk számodra, aki segítségedre lesz a kezdeti időszakban
  • A sportos és egészséges életmód jegyében termékeinkből kedvezményes vásárlási lehetőséget biztosítunk
  • Kitartó munkavégzésedet a versenyképes bérezés mellett, jelenléti bónusszal ismerjük el
  • A munkába járást ingyenes buszjáratokkal támogatjuk Budapest irányából

Kiválasztási folyamat

A beérkezett jelentkezéseket a szakmai vezetővel közösen, szakmai szempontok alapján szűrjük elő, majd a kiválasztott jelöltekkel telefonon vesszük fel a kapcsolatot. Első körben egy HR interjúra egyeztetünk időpontot, melyet telefonon vagy online valósítunk meg. A HR interjú alapján választjuk ki azokat a jelölteket, akiknek egy szakmai interjú keretein belül bemutatjuk a munkakört. Ezt követően választjuk ki új csapattagjainkat.

Állás, munka területe(i):

  • Mezőgazdaság, Környezet
  • Mezőgazdaság, Élelmiszeripar
  • Mérnök
  • Élelmiszermérnök