Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Étrend- és táplálékkiegészítőket gyártó vállalat keresi leendő munkatársait tarpai (Szabolcs-Szatmár-Bereg megye) üzemébe, valamint budapesti székhelyére

élelmiszermérnöki

munkakörbe.

Feladatai:

  • Minőségfelügyelet
  • Termékek, folyamatok ellenőrzése és fejlesztése
  • Minőségellenőrzés, mérési minták szakszerű vizsgálata, értékelése
  • Minőségügyi jegyzőkönyvek elkészítése
  • A csomagolástechnológia szakmai felügyelete
  • HACCP rendszer működtetésének szakmai felügyelete
  • A vonatkozó jogszabályoknak, előírásoknak való folyamatos megfelelés biztosítása

Elvárások:

  • Felsőfokú élelmiszeripari végzettség
  • Angol nyelvtudás
  • Számítógépes ismeretek
  • Mobilitás
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Nagyfokú precizitás
  • Határozottság

Előny:

  • 1 éves hasonló tevékenységi területen szerzett szakmai tapasztalat
  • német nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Lendületes, összetartó csapat
  • Folyamatos kihívás, szakmai fejlődési lehetőség
  • Versenyképes jövedelem, egyéb juttatások (utazási, lakhatási támogatás)
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség

Egyéb információ az állásról:

  • Fényképes önéletrajzokat várunk a preferált munkavégzési hely és a bérigény megjelölésésével együtt.

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

    1 fő Tarpára, 1 fő Budapestre

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Minőségbiztosítási mérnök
  • Mezőgazdaság, Környezet
  • Mezőgazdaság, Élelmiszeripar
  • Vendéglátás, Hotel, Idegenforgalom
  • HACCP szakértő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Alapfok/társalgási szint

Munkavégzés helye:

Tarpa, Budapest

Jelentkezési határidő:

2017. 12. 22.

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Élelmiszermérnök
  • Rövid pozíció név: Élelmiszermérnök
  • Hirdető cég: ''BEDECO'' Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest, Szabolcs-Szatmár-Bereg megye
  • Feladatok: Minőségfelügyelet Termékek, folyamatok ellenőrzése és fejlesztése Minőségellenőrzés, mérési minták szakszerű vizsgálata, értékelése Minőségügyi jegyzőkönyvek elkészítése A csomagolástechnológia szakmai felügyelete HACCP rendszer működtetésének szakmai felügyelete A vonatkozó jogszabályoknak, előírásoknak való folyamatos megfelelés biztosítása
  • Elvárások: Felsőfokú élelmiszeripari végzettség Angol nyelvtudás Számítógépes ismeretek Mobilitás „B” kategóriás jogosítvány Jó problémamegoldó képesség Nagyfokú precizitás Határozottság
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2017-12-14
  • Értékelés: 5
  • Értékelők száma: 1
Állás, munka még: ''BEDECO'' Kft.>