Élelmiszerbiztonsági ellenőr

  • Cég neve

    Fornetti Kft.

  • Munkavégzés helye

    6100 Kiskunfélegyháza, Csongrádi utca 1.

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Nyelvtanulás támogatása
    • Munkába járás támogatás
    • Beiskolázási támogatás

    • Alkalmazotti jogviszony
    • 3 műszak
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • A gyártási folyamathoz kapcsolódó raktározási, termelési és higiéniai előírások és határidők ellenőrzése, ezek betartatása és termékminősítés elvégzése
  • Belső folyamatok szabályozását szolgáló munkalapok és nyomtatványok vezetése, illetve ellenőrzése
  • Mérőeszköz nyilvántartások vezetése
  • Munkavállalói oktatások lebonyolítása
  • Élelmiszerbiztonsági irányítási rendszer követelményeinek betartása és betartatása, alapanyagok szabványok szerinti kezelésének ellenőrzése
  • Munkavégzés helye: Kiskunfélegyháza

Elvárások

  • Legalább középfokú, technikusi élelmiszeripari végzettség
  • Minőségi szabványokon, irányelveken és folyamatokon alapuló munkavégzés
  • Széleskörű anyagismeret, magas szintű szakértelem és nagyfokú tanulási hajlandóság
  • Elszánt, feladatközpontú személyiség, fegyelmezett, elemző attitűd
  • Speciális problémamegoldó készség és leleményesség a rendszer és technológiák keretein belül
  • Erős rendszerszemlélet
  • Karizmatikus egyéniség, aki határozott és gyors döntéshozatalra képes hatáskörében
  • 3 műszakban való munkavégzés vállalása
  • Önálló munkavégzés gyors iramú munkakörnyezetben, változatos tevékenységek, párhuzamosan futó projektek mellett
  • Mikrobiológiai ismeretek
  • Metrológiai ismeretek

Előnyt jelent

  • Felsőfokú élelmiszeripari végzettség (BA vagy MA)
  • Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Sütőipari ismeretek és gyakorlat
  • Hasonló munkaterületen szerzett szakmai tapasztalat

Amit kínálunk

  • Egy piacvezető élelmiszeripari vállalatnál megszerezhető erős és elismert szaktudást, valamint technológiai háttértudást és ezek meglétében a gyors fejlődési lehetőség is adott a stabil nemzetközi környezetben
  • Világos, jól definiált karrierút, a hatékony, minőségi munkavégzéssel párhuzamosan
  • Vonzó, széleskörű juttatási csomag (alapbér, minőségbér, egyéb juttatások, mobiltelefon)
  • Támogató, emberközpontú vállalati kultúra
  • Olyan szakmailag kiváló, együttműködő csapat, ahová jó lesz bejárni, dolgozni
  • Hosszú távon számítunk a munkádra
  • A munkavégzést teljes mértékben elősegítő modern munkahelyi környezet, amely magában foglalja az informatikai és műszaki hátteret is

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények
  • Masszázs

Céginformáció

Az 1997-ben alapított Fornetti Kelet-Közép Európa legnagyobb fagyasztott pékáru gyártója. Megalapítása óta folyamatos fejlesztés és fejlődés jellemzi. Elhivatottak vagyunk abban, hogy szigorú élelmiszerbiztonsági és környezetvédelmi szabályok mentén, felelősséggel előállított termékeink által értéket adjunk, és büszkék vagyunk arra, hogy naponta egy millió fogyasztó tartja pékáruinkat érdemesnek újra vásárlásra.

Amennyiben felkeltettük érdeklődésedet és szívesen végeznél egy ilyen jellegű munkát, jelentkezz fényképes önéletrajzoddal.