A B+N Referencia Zrt.  üzemeltetési üzletágának országos szervizhálózata, mint az üzletág projektjeit kiszolgáló műszaki egység, a projektekben jelentkező kisebb fit-out és beruházási projektek koordinációjáért, valamint a karbantartások és hibaelhárítások megszervezéséért, lebonyolításáért felel, a munkák felmérésétől egészen a pénzügyi elszámolásig. Ezen szervezeti egység mérnökségébe budapesti munkavégzéssel keresünk az alábbi pozícióba munkatársat:

ELEKTROMOS KOORDINÁTOR

Feladatok:

  • Elektromos karbantartások ütemezése és koordinálása
  • Egyeztetés a megrendelőkkel, alvállalkozó partnerekkel
  • Eseti elektromos hibák munkafelmérése
  • Költségvetés készítés (TERC)
  • Munkaszervezés, kivitelezők pályáztatása
  • Elszámolások és kimutatásokösszeállítása
  • Ütemterv és nyilvántartáskezelés
  • Karbantartói állomány irányítása
  • Diszpécserközponttal való kapcsolattartás
  • Törvényi és hatósági előírások alapján végzett mérések, felülvizsgálatok és rendszeres ellenőrzések ütemezése, elvégeztetése és dokumentálása
  • Együttműködés társmérnökségekkel és portfóliókkal
  • Részvétel az új villamos rendszerek, berendezések kiválasztásában, beüzemelésében és kvalifikálásában

Elvárások:

  • Preferáltan erősáramú villamosmérnök végzettség
  • Tapasztalat az épületvillamosság területén
  • Vonatkozó villamos szabványok és előírások ismerete
  • Szakipari munkafolyamatok gyakorlati ismerete
  • Magas fokú problémamegoldó képesség, rugalmasság, terhelhetőség és önállóság
  • TERC VIP program ismerete
  • Munkakör betöltése erkölcsi bizonyítványhoz kötött

Előnyök:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat irodaházak, létesítményhálózatok üzemeltetési területén, vagy beruházások és kivitelezések projektmenedzselésében

Amit kínálunk:

Biztonság, minőség, megbecsülés, stabilitás:

  • Stabil, dinamikusan fejlődő nagyvállalati háttér
  • Határozatlan idejű, 100%-ban bejelentett munkaviszony
  • Versenyképes bérezés
  • Kiemelkedő béren kívüli juttatás
  • Cégspecifikus tudás elsajátítása
  • Fejlődési lehetőség
  • Kihívással teli munkakör
  • Jól megközelíthető munkahely a belváros szívében

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Projektmenedzsment
  • Mérnök
  • Villamosmérnök

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.