Pécsi elektronikai termékeket gyártó partnercégünk részére keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba:

Elektromos és mechanikus javító operátor/ Easy repair operátor

Főbb feladatok, munkák:

  • Alapszintű hibakeresés: panelek vizuális ellenőrzése IPC-A 610 szerint (IPC tréninget a felvételt követően a munkáltató biztosít)
  • Alapfokú műszeres mérések elvégzése, mechanikus hibák, ha ez nem lehetséges, akkor a termék továbbítása a következő javítási szintre
  • Hibás termékek válogatása ismert hibaképek alapján, elvégzett tevékenységek könyvelése
  • Felfedett sorozathiba esetén visszajelzés a termelésnek és a minőségbiztosítási osztálynak
  • Részt vesz a hibaokok feltárásában, szükség esetén javaslatokat tesz folyamatmódosításra feltárt hiányosságok esetén
  • Javítási prioritás meghatározása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Szakmunkásképző, vagy középfokú végzettség
  • Forrasztási ismeret/tapasztalat
  • Alapfokú elektronikai alapismeretek
  • Termékdokumentáció és javítási dokumentáció ismerete
  • Műszaki érzék/beállítottság
  • Számítógépes ismeretek
  • 3 műszakos munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatást: Br. 238 000.- kezdőbér
  • Béren kívüli juttatás
  • Kulturált munkakörülmények

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Operátor

Munkavégzés helye:

Pécs