Eladó-üzletvezető

Bővülő cégünkhöz rész és teljes munkaidőre eladó illetve üzletvezető munkatársakat keresünk, székesfehérvári műkörmös szaküzletünkbe!
Ha stabil hosszútávú munkát keresel és rendelkezel vezetői és/vagy bolti eladói tapasztalattal, akkor lehet, hogy számunkra Te, és számodra Mi vagyunk az Igazi!! Csatlakozz hozzánk!

Amit kínálunk:

  • kiemelt, rendszeres, bérezés
  • stabil hátterű, megbízható cég
  • kellemes munkakörnyezet
  • fejlődési, előrelépési lehetőség
  • fiatalos, dinamikus, hatékony, összetartó csapat
  • betanítás, segítségnyújtás
  • stabil, hosszútávú munkahely -COVID időszak alatt is

Elvárások, kívánalmak leendő kollégáinktól :

  • vevőközpontúság, csapatszellem !
  • jó szervezőkészség
  • megoldás orientált hozzáállás
  • megbízhatóság
  • terhelhetőség
  • rugalmasság
  • segítőkészség
  • pontosság
  • jó kommunikációs készség
  • kulturált megjelenés
  • lelkes, kedves, pozitív, személyiség
  • tanulásra és fejlődésre való nyitottság
  • office, egyéb számítógépes programok -használata felhasználói szinten
  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Főbb feladatok, munkák:

  • vásárlók szakszerű, udvarias kiszolgálása magas színvonalon
  • árukészlet napi szintű optimális kezelése: rendelés, ellenőrzés, szakszerű kihelyezés
  • üzlethez tartozó adminisztráció elvégzése
  • üzlet rendben és tisztán tartása
  • a bolti élet és kollégák koordinálása, összetartása segítséggel - üzletvezető

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Kereskedő, Eladó
  • Üzlet-, Boltvezető
  • Szakmunka
  • Bolti eladó, Pénztáros

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

8000 Székesfehérvár Távirda u. 13.

Kereskedelmi végzettség, B kategóriás jogosítvány előny, de nem feltétel.
Küldd el fényképes önéletrajzod a "Jelentkezem" gombra kattintva, a betölteni kívánt pozíció, valamit a város megjelölésével ( pl.: Székesfehérvár eladó).