Terracreativo Kft

Csempe, fürdőszobafelszerelési szaküzletünk lassan 30 éve alakult és működik Érden

Mára kb. 1000nm-en szolgáljuk ki vásárlóinkat bemutatótermünkbe és raktárunkban

Érden található csempe és fürdőszoba felszerelések, burkolási segédanyagok kiskereskedelmével foglalkozó üzletünkbe keresünk távozó női kolléga helyére

eladó-ügyintéző

munkakőrbe agilis , nagy munkabírású, motivált munkatársat.

Munkaköri feladatok:

  • Vevők inkább személyes és kisebb részben online kiszolgálása
  • Rendelések felvétele, leadása, nyomon követése számítógépes program segítségével
  • Szállítások, kiszállítások szervezése
  • Raktári dolgozók irányítása, felügyelete
  • A tevékenységgel kapcsolatos adminisztráció kezelése, rendben tartása

Jelentkezővel szembeni elvárások:

  • Nagy munkabírás, motiváltság, emberekhez való pozitív hozzáállás, jó alkalmazkodó készség közösségben
  • Alap matematika tudás helyiségek kiszámolásához, árlisták kezeléséhez, rendelések felvételéhez, pénzkezeléshez
  • Alap – középszintű számítógépes ismeretek, Word, Exel, e-mailek, számlázóprogram biztos kezeléséhez

Bérezés:

3 hónap próbaidő 150.000 – 200.000 Ft nettó körül megegyezés és tapasztalati szint alapján

A próbaidő letelte után egy fix 200.000 Ft nettó bér, plusz. jutalék a teljesítmény, és megegyezés függvényében.

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Kereskedő, Eladó
  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Anyagmozgatás, Rakodás
  • Szakmunka
  • Bolti eladó, Pénztáros

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Érd

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.