Eladó-pénztáros Törökbálint (heti 30 órás)

  • Cég neve

    TEDi Árukereskedelmi Kft.

  • Munkavégzés helye

    2045 Törökbálint, Feketerét utca 2.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás
  • Munka típusa

    • Részmunkaidő
    • Beosztás szerinti munkarend
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Pályakezdő/friss diplomás
    • Középiskola

Vállalatunk,  a  TEDi  2004-ben Németországban alakult, mára a non food kiskereskedelmi szektor vezető szereplőjévé vált és Európa szerte 15 országban, közel 3200 üzlettel van jelen. Folyamatosan terjeszkedünk, hogy mindenki számára minél több helyen elérhetőek lehessünk. Küldetésünk, hogy bebizonyítsuk, hogy nem kell drágának lennie annak, ami jó. Ha örömödet leled a felelősségteljes feladatokban és új kihívást keresel, várunk Téged a TEDi csapatában!

Csatlakozz hozzánk, hogy

  • Tagja lehetsz egy stabil hátterű nemzetközi vállalatnak
  • Versenyképes fizetés
  • SZÉP kártya a próbaidő lejárta után (3 hónap)
  • Munkába járás támogatása közigazgatási határon túlról érkezőknek
  • Új üzletek nyitásának a felkészítésén és bepakolásán való részvétel
  • Kellemes munkahelyi környezet
  • Fejlődési lehetőség, karrier építés
  • 10 %-os kedvezmény üzleteinkben

Feladataid:

  • Értékesítés és pénztárkezelés
  • Áruprezentáció az előírásoknak megfelelően
  • Áruáttárolások előkészítése
  • Visszáruk feldolgozása
  • Eladótér tisztán tartása
  • Leárazások végrehajtása és adminisztrálása
  • Üzletvezető helyettesítése
  • Betanulás vállalása egy másik magyarországi üzletben
  • Heti 30 órás munkavégzés, egész napos beosztás

Erősségeid:

  • Kereskedelmi végzettség vagy tapasztalat
  • Vevőközpontú magatartás
  • Terhelhetőség és elkötelezettség
  • Rugalmasság és önállóság
  • Magabiztos és barátságos fellépés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Kereskedelmi tapasztalat vagy végzettség

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Kereskedő, Eladó
  • Szakmunka
  • Bolti eladó, Pénztáros

Jelentkezz most, küldd el nekünk fényképes önéletrajzodat a "Jelentkezem" gombra kattintva!