Eladó-pénztáros Szolnok (heti 30 órás)

  • Cég neve

    TEDi Árukereskedelmi Kft.

  • Munkavégzés helye

    5000 Szolnok, Ady Endre út 15.

  • Munka típusa

    • Részmunkaidő
    • Beosztás szerinti munkarend
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Szeretnéd a TEDi-t, Európa piacvezető non-food kereskedelmi vállalatát a Magyarországi indulásnál és terjeszkedésnél elkísérni és sikeressé tenni?
Ha örömét leled a felelősségteljes feladatokban, és van tapasztalatod kiskereskedelmi területen, kiváló kommunikációs- és szervezési készséggel rendelkezel, és új kihívást keresel, akkor itt a lehetőség az számodra, hogy tagja legyél a TEDi trendi és szimpatikus csapatának.

Csatlakozz hozzánk, hogy

  • tagja legyél egy stabil hátterű nemzetközi vállalatnak
  • biztos munkahelyed legyen egy dinamikus csapatban
  • kellemes munkahelyi környezetben fejlődj
  • részt vehess széleskörű betanulási programunkban
  • 10 %-os személyi kedvezménnyel vásárolhass üzleteinkben

Feladataid:

  • Értékesítés és pénztárkezelés
  • Áruprezentáció az előírásoknak megfelelően
  • Áruáttárolások előkészítése
  • Visszáruk feldolgozása
  • Eladótér tisztán tartása
  • Leárazások végrehajtása és adminisztrálása
  • Üzletvezető helyettesítése
  • Betanulás vállalása egy másik magyarországi üzletben
  • Heti 30 órás munkavégzés, egész napos beosztás

Erősségeid:

  • Kereskedelmi végzettség vagy tapasztalat
  • Vevőközpontú magatartás
  • Terhelhetőség és elkötelezettség
  • Rugalmasság és önállóság
  • Magabiztos és barátságos fellépés

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Kereskedő, Eladó
  • Szakmunka
  • Bolti eladó, Pénztáros

Jelentkezz most, küldd el nekünk fényképes önéletrajzodat a "Jelentkezem" gombra kattintva!