Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Vállaljon részt Ön is sikereinkben! Vállalatunk, a Penny Market Kft.
(www.penny.hu) Magyarország egyik vezető, 1996 óta folyamatosan bővülő diszkontlánca, jelenleg 215 üzletet üzemeltet országszerte.

A következő üzleteinkbe:

Budapest és Pest megyei üzleteinkbe

az alábbi munkakörökbe keresünk munkatársakat:

Eladó-pénztáros és Műszakvezető

Az Ön feladata:

  • vásárlóink udvarias, pontos és segítőkész kiszolgálása, vásárlói reklamációk kezelése,
  • az üzlet zavartalan működésének és rendezettségének folyamatos biztosítása,
  • pénzkezelés, pénztárosok elszámoltatása,
  • árukészlet feltöltés, árurendezés,
  • gyors, precíz pénztármunka,
  • munkatársak vásárló központú vezetése.

Az Ön profilja:

  • középfokú szakirányú végzettség, élelmiszer-kereskedelmi gyakorlat előny,
  • vevőközpontú szemlélet,
  • precizitás, pontosság, gyorsaság, türelem,
  • ápolt megjelenés,
  • nagyfokú fizikai és szellemi terhelhetőség,
  • munkaidő-beosztásbeli rugalmasság.

Amit kínálunk:

  • hosszú távú, stabil munkahelyet,
  • versenyképes jövedelmet és teljesítményösztönző prémiumot,
  • fejlődési lehetőséget,
  • változatos, érdekes munkát.

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Kereskedelmi munkatárs
  • Kereskedő, Eladó
  • Szakmunka
  • Bolti eladó, Pénztáros
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest és Pest megye

Kérjük, hogy fényképes önéletrajzát az üzlet és a munkakör megjelölésével a megjelenéstől számított két héten belül szíveskedjen megküldeni társaságunk központjába, a "jelentkezem" gombra kattintva.

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Eladó-pénztáros és Műszakvezető (Budapest, Pest megye)
  • Rövid pozíció név: Eladó-pénztáros
  • Hirdető cég: Penny Market Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest, Pest megye
  • Feladatok: vásárlóink udvarias, pontos és segítőkész kiszolgálása, vásárlói reklamációk kezelése, az üzlet zavartalan működésének és rendezettségének folyamatos biztosítása, pénzkezelés, pénztárosok elszámoltatása, árukészlet feltöltés, árurendezés, gyors, precíz pénztármunka, munkatársak vásárló központú vezetése.
  • Elvárások: középfokú szakirányú végzettség, élelmiszer-kereskedelmi gyakorlat előny, vevőközpontú szemlélet, precizitás, pontosság, gyorsaság, türelem, ápolt megjelenés, nagyfokú fizikai és szellemi terhelhetőség, munkaidő-beosztásbeli rugalmasság.
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2018-06-12
  • Lejárati dátum: 2018-06-26
Állás, munka még: Penny Market Kft.>