• A Kitchenshop 2008-ban alakult első olyan romániai üzletlánc, amely kifejezetten a konyhai gépek és felszerelések értékesítésére szakosodott. Jelenleg 17 üzletet működtet Románia területén, rövidesen nyitva a 18.-at. Románia területén a www.kitchenshop.ro webshopot üzemelteti.

    A Kitchesnhopnak több, mint 40 beszállítója van, beszállítók amelyek híresek történelmükről és a nálunk értékesített termékek gyártásáról.

    A Kitchenshop neve egyenlő a jó minőségű konyhai eszközök értékesítésével.

    A KitchenShop a kereskedelemben és az e-kereskedelemben szerzett tapasztalatait felhasználva hasonló sikeres üzleteket kíván létrehozni Magyarországon.

  • Eladó

    Főbb feladatok, munkák:

      • Vásárlók útbaigazítása, segítése a számára tökéletes termék megtalálásában
      • Az eladással kapcsolatos folyamatokban való aktív részvétel és termékismeret
      • Az üzlet adminisztrációs tevékenységeiben való részvétel

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • Kiváló kommunikációs készség
      • Vevőorientált gondolkodásmód / barátságosság;
      • Pénztárgép és számítógépes ismeretek
      • Ápolt, igényes megjelenés, udvarias magatartás
      • Alapfokú angol nyelvtudás

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      • Pályakezdők jelentkezését is várjuk (előnyt jelent min. 1 év tapasztalat);
      • Román nyelv ismerete előny.

    Amit kínálunk:

      • Motiváló fizetés;
      • Teljesítményfüggő extra juttatások;
      • Hűségprogram azoknak a munkavállalóknak, akik régóta dolgoznak nálunk
      • Kedvezményes dolgozói vásárlás;
      • Kellemes munkakörnyezet;
      • Fiatal és dinamikus csapat;
      • Betanulási lehetőség;
      • Gyors fejlődési lehetőség

    Állás, munka területe(i):

    • Értékesítés, Kereskedelem
    • Kereskedő, Eladó
    • Szakmunka
    • Bolti eladó, Pénztáros
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

    Szükséges nyelvtudás:

    • Angol - Alapfok/társalgási szint

    Munkavégzés helye:

    Budapest, 1024 Lövőház utca 2-6.

    Havi nettó fizetési keret:

    170 000 HUF

    Egyéb juttatások:

    éves bónusz / mozgóbér, cafeteria, szakmai tréningek

    A Jelentkezem gombra kattintva várjuk a fényképes önéletrajzokat.