Gyere és légy tagja csapatunknak!

Spanyol multinacionális cég vagyunk, amely a női divatra specializálódott több mint 109 országban világszerte. Hiszünk az olyan csapatban, amely dinamikus, motivált és folyamatosan fejleszti készségeit.

Ha egyrészt szeretsz osztozni a felelősségen, másrészt kedvedre való a fejlődés mind szakmai, mind személyes téren, akkor hozzánk tartozol. Csatlakozz hát a MANGO-csapathoz és segíts elérni közös célunkat: jelen lenni a világ minden városában.

Munkatársat keresünk

Eladó (30 h) - Budapest Vaci

pozícióba.

Föbb feladataid ezek lesznek:

  • Kedvesen üdvözölni, és segíteni a vásárlókat
  • Az árukészlet ismerete annak érdekében, hogy a vásárlóknak minöségi segítséget nyújthass
  • A napi es havi célforgalmak ismerete, és közremüködés azok elérésének érdekében
  • A vásárlókiszolgálás mindenek elött
  • Az üzletvezetök által kért feladatok elvégzése
  • Idönként segítségnyújtás a raktárban

Az álláshoz tartozó elvárások:

Motivált csapatjátékost keresünk, aki aktív, társasági személy, valamint kitűnő kommunikációs készségeket képes felmutatni, a divathoz kapcsolódó háttérrel és szilárd kereskedelmi ismeretekkel.

Célod az lesz, hogy a márkáról kialakított képet továbbítsd, és mindvégig a legmagasabb színvonalú kiszolgálásról gondoskodj.

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Kereskedő, Eladó
  • Szakmunka
  • Bolti eladó, Pénztáros

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Részmunkaidő

Munkavégzés helye:

1052 Budapest, Váci utca 19.

A Jelentkezem gombra kattintva várjuk a fényképes önéletrajzokat.