Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
H&M Hennes & Mauritz Kft.

A H&M a világ egyik vezető divatkereskedelmi vállalata, amely jelenleg mintegy 148.000 munkatársat foglalkoztat a világ 63 országában.
Mivel folyamatosan terjeszkedünk, mindig szükségünk van új tehetségekre – a cég minden területén. Csatlakozz hozzánk, ehhez az inspiráló, pörgős, izgalmas, folyamatosan változó környezethez, ahol a karrier lehetőségek határtalanok.

Pályázatot írunk ki az alábbi állás betöltésére:

ELADÓ

Főbb feladatok, munkák:

  • A H&M-nél az eladói csapat tagjaként képes vagy egyszerre több feladattal is foglalkozni és élvezed a munkát egy gyors tempójú környezetben. Emellett pozitív és barátságos ember vagy, nagyon jó szervező képességekkel. Szeretsz olyan csapatban dolgozni, ahol szintén érdeklődnek a divat iránt és olyan magas szintű vásárlói kiszolgálást nyújtanak, mint te.

  • Magas szintű kiszolgálást tudsz biztosítani a vásárlók számára,

    És ezen felül:
  • Jó csapatjátékos vagy, de emellett önállóan is tudsz dolgozni,
  • Szereted a gyors tempójú munkavégzést,
  • Amikor másokkal foglalkozol, nyílt és őszinte vagy,
  • Megvan benned a hajlandóság a több műszakos beosztás vállalására (hétvégente is).

Amit kínálunk:

  • 9 hónapos határozott idejű munkaszerződés a meghosszabbítás lehetőségével,
  • Rugalmas munkaidő,
  • Cégen belüli tréningek,
  • Részvételi lehetőség a munkavállalói fejlesztési programban,
  • Dolgozói kedvezmény,
  • Sport kártya,
  • Hűség program azoknak a munkavállalóknak, akik régóta dolgoznak nálunk.

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Kereskedő, Eladó
  • Üzlet-, Boltvezető
  • Szakmunka
  • Bolti eladó, Pénztáros

Munkavégzés helye:

Budapest

Ha szeretnéd használni a fent említett készségeket és még többet tanulni a divat eladás vezetőjétől - jelentkezz ma!

Ha többet szeretnél tudni a pozícióról térj vissza a weboldalunkra és tölts el egy napot Orpianoval.

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
1 db szavazat
Állás, munka még: H&M Hennes & Mauritz Kft.>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Eladó (Budapest)
  • Hirdető cég: H&M Hennes & Mauritz Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Feladatok: A H&M-nél az eladói csapat tagjaként képes vagy egyszerre több feladattal is foglalkozni és élvezed a munkát egy gyors tempójú környezetben. Emellett pozitív és barátságos ember vagy, nagyon jó szervező képességekkel. Szeretsz olyan csapatban dolgozni, ahol szintén érdeklődnek a divat iránt és olyan magas szintű vásárlói kiszolgálást nyújtanak, mint te.
  • Elvárások: Magas szintű kiszolgálást tudsz biztosítani a vásárlók számára,És ezen felül: Jó csapatjátékos vagy, de emellett önállóan is tudsz dolgozni, Szereted a gyors tempójú munkavégzést, Amikor másokkal foglalkozol, nyílt és őszinte vagy, Megvan benned a hajlandóság a több műszakos beosztás vállalására (hétvégente is).
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2017.06.21