Szeretnél csatlakozni a Kiehl’s izgalmas világához?

Egy dinamikusan fejlődő és vállalkozó szellemű márka vagyunk. Világszerte főbb célunk, hogy magas minőségű termékeket és kivételes, személyre szabott szolgáltatást nyújtsunk a vásárlóinknak. Ha Te is osztozol ezen értékeken, akkor csatlakozz az egyedülállóan barátságos és emberközpontú Kiehl’s családhoz,

Eladó-bőrápolási tanácsadó

pozícióba a Kiehl’s exkluzív budapesti üzletébe keresünk munkatársakat heti 20 órás részmunkaidőben.

AMIT AJÁNLUNK:

  • professzionális oktatási és tréning a szakma alapjaitól (márka és termékismeret, eladástechnika, kommunikáció)
  • barátságos és emberközpontú munkakörnyezet
  • lelkes, elhivatott, mosolygós csapat
  • fejlődési lehetőség
  • prémium márka képviselete, stabil, nemzetközi háttér
  • versenyképes juttatási csomag, alkalmazotti munkaviszony

FŐBB FELADATAID:

  • üdvözlöd a vásárlókat, személyre szabott tanácsokkal látod el őket a Kiehl’s szolgáltatásairól, termékeiről és a vásárlókat magas színvonalú kiszolgálásban részesíted a márka értékei szerint
  • közvetlen és hosszú távú kapcsolatok alakítasz ki a fogyasztókkal
  • készségesen segítesz, hogy a vásárlóid megtalálják az igényeiknek legmegfelelőbb Kiehl’s terméket
  • értékesítéshez és tanácsadáshoz kapcsolódó adminisztrációkat precízen látod el
  • pénztárgépet pontosan kezeled
  • fenntartod az üzlettér rendezettségét és tisztaságát

TE VAGY AZ IDEÁLIS JELÖLT, HA:

  • releváns kereskedelmi tapasztalattal rendelkezel és magabiztos vagy az értékesítésben
  • érdeklődsz a kereskedelem iránt és nem okoz nehézséget a termékek értékesítése
  • élvezed a vásárlókkal való kommunikációt és kimagasló kapcsolatteremtési készséggel rendelkezel
  • gyorsan tanulsz és a problémákat is könnyen megoldod
  • szeretsz és tudsz is csapatban dolgozni
  • nyitott, lelkes, mosolygós és aktív személyiség jellemez
  • rugalmas vagy a munkavégzést illetően és különböző műszakokban vagy hétvégén történő munkavégzés sem okoz gondot (akár 10-11 órás shiftek, egész napos állómunka)
  • legalább középfokú végzettséggel rendelkezel
  • kommunikációs szinten beszélsz angolul

ELŐNYT JELENT:

  • ha prémium termékek értékesítésében szereztél tapasztalatot
  • van kereskedelmi, eladói vagy üzletvezetői végzettséged

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Kereskedő, Eladó
  • Szakmunka
  • Bolti eladó, Pénztáros
  • Részmunkaidő 4 óra

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest

Ragadd meg ezt az egyedülálló karrier lehetőséget és jelentkezz!