Colonnade Insurance S.A. Magyarországi Fióktelepe logo

Éjszakai assistance ügyintéző - diákmunka

  • Cég neve

    Colonnade Insurance S.A. Magyarországi Fióktelepe

  • Munkavégzés helye

    Rugalmas munkavégzési hely - Budapest

  • Munka típusa

    • Diákmunka
    • Home office
    • Részmunkaidő
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Headset
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • A magyarországi irodába befutó telefonhívások kezelése (hétköznapokon délután 17 és reggel 8 óra között, hétvégén pedig 24 órában),
  • kapcsolattartás a külföldön tartózkodó, segítségre szoruló ügyfelekkel és külföldi szolgáltató partnerekkel, segítségnyújtás megszervezése és adminisztrációja.

Elvárások

  • Magabiztos középszintű angol nyelvtudás,
  • kiemelkedő kommunikációs és problémamegoldó képesség,
  • empatikus, segítőkész hozzáállás,
  • pontos és önálló munkavégzés,
  • hetente minimum 2 alkalom vállalása (hétfőtől-vasárnapig terjedő időszakban).

Előnyt jelent

Ügyfélszolgálati vagy call-center tapasztalat.

Amit kínálunk

  • Rugalmas beosztás,
  • tanulmányok, egyéb elfoglaltság mellett is vállalható hosszú távú munkalehetőség,
  • a munkavégzéshez szükséges szakmai képzés és tapasztalt, barátságos kollégák támogatása,
  • a munkaidő alatt korlátlan internet használat.
  • Amennyiben nem érkezik ügyfélhívás, illetve éppen futó üggyel kapcsolatos adminisztrációs feladat, a fennmaradó időben engedélyezett a személyes elfoglaltság, vagy pihenés.

Mindemellett alapértékeink mentén egy olyan munkahelyen kínálunk lehetőséget, ahol:

  • Az őszinteség és a feddhetetlenség, mint alapvető értékek jelennek meg kapcsolatainkban, amellyel szemben nem ismerünk kompromisszumot.
  • Eredményorientáltak vagyunk.
  • Csapatjátékosok vagyunk, nem az önös érdekek vezérelnek bennünket. A konfrontatív stílus számunkra elfogadhatatlan. Értékeljük a lojalitást – Fairfax és a kollégák felé is.
  • Keményen dolgozunk, ugyanakkor ez nem mehet a család rovására.
  • Folyamatosan keressük az új lehetőségeket, de minden esetben keressük a kockázatok minimalizálásának lehetőségeit és a befektetéseink, eszközeink védelmét.
  • Vállalkozó szelleműek vagyunk. Bátorítjuk a kalkulált kockázatvállalást. Hibázhatunk, de a tévedéseinkből tanulnunk kell.
  • Sohasem fogjuk kockáztatni a cégünk jövőjét egyetlen projekt vagy akvizíció miatt.
  • Hiszünk abban, hogy a vidám munkahelyi légkör komoly értékkel bír.

Munkahelyi extrák

  • Kerékpártároló
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

A Colonnade Insurance S.A. lakossági és vállalati biztosítások szakértője. A Fairfax Financial Holding Limited (Fairfax) a torontói tőzsdén jegyzett nemzetközi pénzügyi szolgáltató holdingtársaság tagjaként Luxemburgban került bejegyzésre és 7 fióktelepével decentralizáltan működik Közép- és Kelet Európában. A Colonnade Insurance S.A. Magyarországi Fióktelepe tevékenységét 2016-ban kezdte meg. Célunk, hogy a közép- és kelet-európai régióban a Colonnade az elsőrangú ügyfélkiszolgálásról és az innovatív megoldásairól legyen ismert.

Ha szívesen csatlakoznál hozzánk, kattints a Jelentkezem gombra és küldd el részünkre önéletrajzodat!