Partnerünk egy integrált, budapesti központú, nemzetközi olaj-és gázipari vállalat, amely több, mint 80 éves múlttal rendelkezik. Folyamatosan növekvő, dinamikus csapata szeretne bővülni egy

EHS Kategória Menedzser

kollégával.

Ha új kihívásokat keresel, dolgoztál már kategória menedzserként és folyékonyan beszélsz angolul, akkor jelentkezz!

Mi szükséges a pozíció sikeres betöltéséhez?

  • Legalább 3-5 év tapasztalat beszerzési területen, melyből minimum 1 évet dolgoztál kategória menedzserként
  • Felsőfokú végzettség (előny a közgazdaságtan, mérnöki, jogi diploma)
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • Utazási hajlandóság
  • Eredményorientált gondolkodás

Mik lesznek a feladataid?

  • Egy cross-functional munkacsoport vezetése
  • Felelős leszel a kategóriák stratégiai kidolgozásáért és megvalósításáért
  • Felelősséggel tartozol a beszállítók kategória szintű döntéshozataláért, szerződéskötésért
  • Az éves beszerzési terv elkészítése, fenntartása; közép és hosszú távú tervezés a kategória csoport számára az üzleti partnerekkel összhangban
  • Hozzájárulás a közbeszerzési tervezéshez a különböző osztályokon
  • Piaci trendek, innovációk nyomon követése, és azok beépítése a stratégiába, valamint a mindennapi munkába
  • Hozzájárulás a beszerzési folyamatokhoz, részvétel a döntéshozatalban
  • Részvétel a kereslet tervezésében, végrehajtásában, a piaci elemzésében a beszállítók kiválasztásához; a felmerülő igények kezelése

Mit nyújtunk?

  • Kiemelkedő alapbér
  • Cafeteria
  • Céges laptop, telefon
  • Éves bónusz
  • Egészségbiztosítás
  • Dolgozói kedvezmények
  • Nemzetközi környezet

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Anyaggazdálkodás, Beszerzés
  • Projektmenedzsment

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest 11. kerület

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.