Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
evosoft Hungary Kft.

"Velem együtt több mint 1100 informatikus és mérnök gondolja úgy, hogy az evosoft csapatában van a helyünk. Budapesten, Miskolcon és Szegeden dolgozunk, olyan szoftvereket írunk, amelyek avatatlan szem számára sokszor láthatatlanul, de mégis - alapjaiban határozzák meg az életünket.

A mi szoftvereinkkel találkozhatsz a legnagyobb orvostechnikai berendezésekben, számtalan vasútvonalon, a legnagyobb autógyárak automatizálási rendszereit is a mi kódunk mozgatja, sőt már az elektromos autókban is ott vagyunk. Az ipar szinte minden területén fut olyan program, amelyet én vagy a kollégáim teszteltek, fejlesztettek. Az evosoft, teljes nevén az evosoft Hungary Kft. 3 fővel indult, több mint 20 évvel ezelőtt. Több mint 1100-an vagyunk, és tovább bővülünk - tarts Te is velünk!

Tudom, hogy nehéz döntés előtt állsz, de hadd segítsek: nézz rá a honlapunkra, rögtön a címlap jobb oldalán (mobilról nézve alul) találsz két videót. Ezeket mi készítettük, rólunk szólnak, nézd meg őket!"

Budapesti irodánkba dinamikusan növekvő csapatunkhoz keresünk új kollégát az alábbi pozícióba:

Egészségügyi szoftver fejlesztése (syngo.via, SOMATOM go, MAGNETOM Vida)

#User story, #design, #requirement, #object, #unit test, #change set, #specification, #performance, #stability, #commitment, #planning, #static code checker, #integration tests, #pair-programming, #software craftsmanship, #kanban, #feature team, #defects, #risk management, #TDD, #UML, #product, #module, #platfrom, #source control, #branching, #test automation, #nightly build, #gated check-in, #quality gate, #Developers' Community of Practice, #innováció, #refaktorálás, #önszerveződés.

Főbb feladatok, munkák:

  • Egészségügyi szoftver fejlesztése (C#, .Net és C++)
  • Fejlesztési folyamatban való aktív részvétel (specifikáció, tervezés, implementálás, fejlesztői tesztelés, hibakeresés, hibajavítás) scrum módszertan szerint

    A mi kódunk fut többek között a következő termékekben:
  • SIEMENS syngo.via (Advanced Visualization System),
  • SIEMENS SOMATOM go.Now (CT scanner),
  • SIEMENS Magnetom Vida (MR scanner).

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Proaktivitás, csapatmunka, önálló problémamegoldó készség, rendszerszemlélet
  • C# (WCF, WPF) programozói tapasztalat
  • Visual Studio, .Net ismerete (legalább 4.0)
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Belső igény a minőségi munkavégzésre és a folyamatos fejlődésre

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Agilis módszertanok ismerete
  • Orvosi képalkotó szoftverek terén szerzett tapasztalatok (DICOM)
  • Verziókövető eszközök ismerete

Amit kínálunk:

  • chaos driven development helyett értelmes, élhető processzekkel megtámogatott agilis szoftverfejlesztés
  • tapasztalat szakmai vezetők, értelmes és elérhető product owner, segítőkész csapattársak (colocated team, full responsibility)
  • nem szkriptelünk, hanem C#-ozunk
  • nem felületes full-stack, hanem mély tudás és back-end
  • kapálós feladataink nincsenek, azokat már nagyrészt automatizáltuk, úgyhogy gondolkozni kell. mindig. a csapat egyik mottója: "Ésszel!"

Kik vagyunk:

  • „Világszínvonalú termékeket fejlesztünk a gyógyítás szolgálatában. Ez a mi közösségünk.” - ágazati mottónk
  • Healthcare ágazat bemutatkozás, néhány szó a termékekről, fénykép az ágazatvezetőnkről, interjú a PO-nkkal

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő

Munkavégzés helye:

Budapest

További kérdés esetén fordulj hozzánk bizalommal a +36 30 548 9994 telefonszámon.

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Egészségügyi szoftver fejlesztő (syngo.via, SOMATOM go, MAGNETOM Vida)
  • Hirdető cég: evosoft Hungary Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Feladatok: Egészségügyi szoftver fejlesztése (C#, .Net és C++) Fejlesztési folyamatban való aktív részvétel (specifikáció, tervezés, implementálás, fejlesztői tesztelés, hibakeresés, hibajavítás) scrum módszertan szerintA mi kódunk fut többek között a következő termékekben: SIEMENS syngo.via (Advanced Visualization System), SIEMENS SOMATOM go.Now (CT scanner), SIEMENS Magnetom Vida (MR scanner).
  • Elvárások: Proaktivitás, csapatmunka, önálló problémamegoldó készség, rendszerszemlélet C# (WCF, WPF) programozói tapasztalat Visual Studio, .Net ismerete (legalább 4.0) Társalgási szintű angol nyelvtudás Belső igény a minőségi munkavégzésre és a folyamatos fejlődésre
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2018-02-20
Állás, munka még: evosoft Hungary Kft.>