Cégünk, a Gebr. Heinemann a legjelentősebb családi tulajdonban lévő vállalat a nemzetközi travel retail piacon. Jelenleg közel 300 üzletet üzemeltetünk – 79 reptéren vagyunk jelen 5 kontinens 29 országában. A budapesti Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtéren lévő divatüzleteinkben új trendeket fedezhetnek fel azok, akik az utazás izgalmát szívesen összekötik a divattal.

WE LOVE SELLING!

MUNKATÁRSAT KERESÜNK

Divatáru és marketing koordinátor

pozícióba

FELADATOK

  • A divatáru, kiegészítő és játék kategória választék változásának, elérhetőségének, készleteinek és kihelyezésének koordinálása.
  • A termékkategóriák forgalmának és készletszintjének elemzése.
  • Kapcsolattartás a nemzetközi partnerekkel és a német központ képviselőivel.
  • Marketing és trade marketing területen futó projektek támogatása.
  • A munkavégzés 70%-ban irodai, 30%-ban az üzletek területén végzendő feladatokból áll.

PROFIL:

  • Felsőfokú végzettség.
  • Jó kommunikációs képesség mind angol mind magyar nyelven.
  • Erős kereskedelem orientált szemléletmód.
  • 1-3 év munkatapasztalat kereskedelmi területen.
  • Középfokú számítástechnikai ismeretek (MS office, SAP előnyt jelent).
  • Segítőkész, lelkes és nyitott személyiség.
  • Dinamikus, önálló munkavégzésre képes egyén.
  • Rugalmasság, pontosság, precizitás.

AMIT KÍNÁLUNK

  • Versenyképes jövedelem és sokszínű béren kívüli juttatások
  • Egy dinamikusan fejlődő, multinacionális cég nyújtotta biztos háttér, mindemellett családias légkör.
  • Rendszeres helyi és nemzetközi képzések, rendezvények.
  • Folyamatos fejlődési lehetőség.

Munkavégzés helye:

Budapest, XVIII. kerület

Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtér SkyCourt (Budapest, XVIII. ker.)Budapest közigazgatási határán belül és a következő településekről (Ecser, Felsőpakony, Gyál, Gyömrő, Kerepes, Maglód, Monor, Monorierdő, Pécel, Üllő, Vecsés) amennyiben a munkanap 06.00 előtt kezdődik vagy 23.00 után végződik, a munkavállalók beszállítását cégünk biztosítja.

Jelentkezésedet
fényképes önéletrajzzal
a lenti "Jelentkezem" gombra
kattintva várjuk
jeligére!