A Magyar Turisztikai Ügynökség és a Turisztikai Marketingkommunikációs Ügynökség pályázatot hirdet

Digitális marketing vezető

munkakör betöltésére.

FELADATOK:

  • A marketing tevékenységeink digitális támogatása: digitális marketing feladatok megvalósítása, új platformok létrehozása (social media, website), azokkal kapcsolatos kérések menedzselése;
  • digitális kampányok stratégiai tervezésében való aktív közreműködés, digitális média platformok között a rendelkezésre álló erőforrások felosztása, külső partnerek koordinációja;
  • új platformok (szakterületek weboldalai, kampányweboldalak) fejlesztésének koordinálása, azok üzemeltetése, karbantartása és az új igények lekövetése;
  • social media platformok menedzselése;
  • riportok készítése (kampány riportok, havi rendszerességű digitális riportok, látogatottsági statisztikák);
  • digitális eszközökkel a központi marketing stratégia megvalósulásának támogatása, valamint az online felületeink és adatbázisaink működtetése.

SZAKMAI KÖVETELMÉNYEK:

  • Marketing területen szerzett felsőfokú végzettség;
  • 5 éves releváns digitális marketing tapasztalat;
  • 3 év vezetői tapasztalat;
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás;
  • webszerkesztési ismeretek
  • a digitális trendek követése és alkalmazása
  • Microsoft Office magas szintű ismerete

ELŐNYT JELENT:

  • több nyelv tárgyalóképes ismerete
  • több éves marketing ügynökségi tapasztalat

SZEMÉLYES KÖVETELMÉNYEK:

  • Proaktivitás
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolattartási képesség
  • Nagyfokú önállóság a munkavégzés területén
  • Terhelhetőség
  • Rugalmasság
  • Probléma megoldó képesség
  • Precizitás
  • Képesség csapatban történő együttműködésre

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Céges telefon
  • Cafeteria juttatás a szabályzatnak megfelelően
  • Felelősségteljes, önálló munka
  • Folyamatos szakmai fejlődés
  • Teljes munkaidős, határozatlan idejű munkaviszony

Munkavégzés helye:

  • Budapest, II. kerület, Kacsa utca

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Marketing
  • Marketing, Média, PR vezető
  • Online marketing
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest, II. kerület

Jelentkezni a "Jelentkezem" gombra kattintva lehet.
Amennyiben a fenti elvárásoknak nem felel meg maradéktalanul, jelentkezését nem tudjuk elfogadni.