Digitális HR támogató asszisztens - Diákmunka

  • Cég neve

    Get Work Iskolaszövetkezet

  • Munkavégzés helye

    Rugalmas munkavégzési hely - Zala megye

  • Fizetés

    Bruttó 1 900 Ft/óra bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
  • Munka típusa

    • Szakmai gyakorlat
    • Diákmunka
    • Részmunkaidő
    • Rugalmas munkaidő
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Help desk feladatok ellátása, mint hibajelentések kezelése, hibák rögzítése ticketing rendszerben
  • Emellett frissítened kell vállalati applikációnk tartalmát, hogy mindig naprakészek legyenek.
  • Gyakorlati tapasztalatot szerezhetsz külső és belső adatbázisok kezelésében, miközben jogosultságokat kérsz és törölsz.
  • Számos lehetőséged lesz riportok és kimutatások készítésére, ami hozzájárulhat a csapat eredményességéhez.
  • Emellett az adatok ellenőrzése is fontos feladatod lesz, hogy biztosítsuk a digitális felületek zavartalan működését.
  • Részvétel különböző digitális projektekben, például új szoftverek bevezetésében, digitális átalakulási projektekben vagy webfejlesztési projektekben. A gyakornok feladata lehet projekttervek készítése, határidők nyomon követése és kommunikáció a projektcsapat tagjaival.
  • Segítségnyújtás a belső felhasználók számára a technológiai problémák megoldásában, beleértve az alkalmazásokkal, szoftverekkel vagy hardverekkel kapcsolatos kérdések kezelését.
  • Feladataid közé fog tartozni a területért felelős szakember napi munkájának támogatása.
  • A munkavégzés végezhető a Nagykanizsai és Zalaegerszegi irodáink egyikéből.

Elvárások

  • Folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok, előnyben részesítve a HR, gazdasági vagy IT területeket.
  • Minimum heti 20-25 óra vállalása, hogy könnyen egyeztethető legyen az egyetemi elfoglaltságokkal.
  • Alapos Excel ismeret a hatékony adatkezeléshez és riportoláshoz.
  • Nyitottság az AI és digitalizációs megoldások iránt, és kíváncsiság a legújabb technológiákra.
  • Önállóság, alapos precíz munkavégzés és a feladatok magabiztos kezelése.
  • Analitikus gondolkodásmód és problémamegoldó készség.

Előnyt jelent

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat előny, de nem elvárás
  • Előnyt jelent, ha ismered és szereted az excelt

Amit kínálunk

#Diákmunka
#25 év alatt, bruttó = nettó
#Rugalmas munkaidő

Céginformáció

Cégcsoportunk munkaerő-kölcsönzéssel, szövetkezeti foglalkoztatással, munkaerő közvetítéssel és egyéb HR szolgáltatásokkal foglalkozik már 20 éve. Minősített foglalkoztatóként toborzási tevékenységünk már több, mint 10 országra kiterjed, többek között Mongóliára, Vietnámra, Fülöp Szigetekre, Kirgizisztánra és Kazahsztánra.

Szolgáltatásaink magas szintű biztosítását támogatja belső képzési rendszerünk (Get Work Akadémia), munkavállalóink (kölcsönzött és saját) lojalitását egyedi (akár HR BEST díjas) megoldásainkkal erősítjük.

Ha szeretnél egy olyan csapat része lenni, ahol a támogató közegnek köszönhetően szabadon fejlődhetsz, lehetnek saját gondolataid, nálunk a helyed!

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődésed, várjuk fényképes önéletrajzod!